برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بعد از کشته شدن یک کارگر دیگر، احتمال اعتصاب کارگران ورزشگاه های جام جهانی

یکشنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۳ — گل

این چهارمین مورد مرگ کارگران در استادیوم های میزبان جام جهانی در یک ماه گذشته است. دو هفته قبل هم سقوط یک بالابر، باعث مرگ دو کارگر در سائوپائولو شد.

مرگ یک کارگر دیگر در یکی از استادیوم های میزبان جام جهانی ۲۰۱۴، ممکن است به یک اعتصاب گسترده منجر شود.

این کارگر که مشغول کار روی مجموعه ورزشی آمازونیا آره نا بود، دچار حمله قلبی شد و از روی تاسیسات به پایین سقوط کرد.

اتحادیه کارگران بلافاصله از نبود ایمنی کافی در زمان کار این کارگران ابراز نارضاتی کرد و اکنون این نگرانی وجود دارد که کارگران سایر ورزشگاه‌ها هم در اقدامی هماهنگ دست به اعتصاب بزنند.

رئیس اتحادیه کارگران به خبرنگاران گفت:" یک اعتصاب سراسری می تواند ایده آل باشد. برای اینکه نشان بدهیم این اتفاقاتی است که کسی دوست ندارد شاهد آن باشد.

دولت فقط بخش زیبای قضیه را نشان می دهد و چنین اتفاقاتی را فراموش می کند. ما روز دوشنبه آنجا خواهیم بود و حقق مان را طلب می کنیم. "

این چهارمین مورد مرگ کارگران در استادیوم های میزبان جام جهانی در یک ماه گذشته است. دو هفته قبل هم سقوط یک بالابر، باعث مرگ دو کارگر در سائوپائولو شد.

آماده سازی ورزشگاه‌ها و زیرساخت های جام جهانی ۲۰۱۴ در فاصله ۷ ماه تا آغاز جام جهانی سرعت مناسبی ندارد و این مسئله باعث نگرانی مقامات فیفا شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391