برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گالیانی: اعتبارم زیر سوال رفته و بعد از بازی با آژاکس پس از ۲۷ سال میلان را ترک خواهم کرد

جمعه، ۸ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۳۶ — گل

گالیانی در تازه ترین صحبت هایش اعلام کرد پس از ۲۷ سال به عنوان نائب رئیس باشگاه میلان به کارش پایان خواهد داد و به نظر می رسد باربارا برلوسکونی سرانجام برنده این جنگ قدرت شده.

گزارش های صبح روز جمعه حاکی از آن بودند که رابطه ی آدریانو گالیانی و باربارا برلوسکونی بیش از پیش شکرآب شده،جایی که باربارا قصد به دست گرفتن قدرت شماره یک میلان را دارد و گالیانی حاضر به واگذاری قدرت نیست.گزارش‌ها گفته می‌شد که گالیانی نهایت طی هفته آینده یا دو هفته ی بعد میلان را ترک خواهد کرد

به نقل از گالیانی چنین گفته شده:" بنا به دلیل های خوب طی چند روز استعفا می دهم.شاید تا بعد از بازی با آژاکس صبر کنم"

"اعتبار من زیر سوال رفته و من مجبور به رفتن هستم.تغییر نسل خوب است و من کاملا این موضوع را درک می کنم اما نه این چنین چرا دقت و حساسیت بیشتری نیاز است"

"آینده من؟ اول اجازه دهید کمی از این فشارها رها شوم و سپس ببینیم چه رخ خواهد داد اما رابطه ی دوستی من با سیلویو برلوسکونی تغییر ناپذیر است"

بنابراین به نظر می رسد باربارا برلوسکونی فرزند سیلویو برلوسکونی دست کم قصد ندارد تا پایان فصل صبر کند و در صورتی که گالیانی قبل از نیم فصل میلان را ترک کند باید شاهد تغییرات زیادی در شروع نیم فصل دوم در میلان باشم.

میلان در تاریخ ۱۱ دسامبر حدودا دو هفته دیگر در سن سیرو به مصاف آژاکس می رود

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391