برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گاسپارت: اگر من باشم،برای ساخت یک ورزشگاه جدید مسی را نمی فروشم

چهارشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۴ — گل

رئیس سابق باشگاه بارسا اعلام کرده که شرکا بایددر ساخت ورزشگاه جدیدی برای بارسا سرمایه گذاری کنند

خوان گاسپارت رئیس سابق باشگاه بارسلونا نظرش را در مورد احتمال ساخت ورزشگاه جدیدی برای باشگاه کاتالان ابراز کرده است.

درروزهای گذشته رسانه های مختلف خبری اسپانیا از احتمال بازسازی نوکمپ ویاساخت ورزشگاه جدیدی برای باشگاه بارسلونا خبر دادند ویادآوری کردند که بازسازی ورزشگاه ۳۰۰میلیون یورو وساخت یک استادیوم جدید هزینه ای ۶۰۰میلیون یورویی را به همراه خواهد داشت. حالا خوان گاسپارت دراین باره گفته:« شرکاو سهامداران بارسلونا می توانند در یک نظرسنجی بگویند که آیا موافق بازسازی نوکمپ هستند یا ساخت یک ورزشگاه جدید. باید اطلاعات بیشتری داشته باشیم. در مورد ورزشگاه جدید، بحث های مالی و اقتصادی و اینکه آیا ورزشگاه بازسازی شده عمر مفید ۲۰ ساله خواهد داشت یا بیشتر؟ و اینکه ساخت ورزشگاه جدید چه شرایطی خواهد داشت.»

او درادامه با ابراز نظر شخصی اش گفت:« اگر دست من باشد، نمی آیم برای تامین هزینه ساخت یک ورزشگاه جدید مسی را بفروشم.» و درپاسخ به سوالی درمورد شرایط مالی این پروژه پیش رو گفت:« وقتی بحث پروژه ساخت یک نوکمپ جدید یا بازسازی همین ورزشگاه مطرح می شود، نباید در برنامه مالی آن روی فروش هیچ بازیکنی، نه مسی و نه هیچ کس دیگری حساب باز شود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391