برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فلورنتینو پرس وتعیین قیمت سرخیو راموس: ۶۵ میلیون یورو

شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۶ — گل

اخیرا راموس و پرس برسر درخواست راموس برای بهبود رقم دستمزدش با هم جروبحث داشته اند وگویا حتی راموس، رئیس باشگاه را تهدید به جدایی نموده و پرس هم به مبلغ ذکر شده ارائه کرده

دلامورنا، گزارشگر برنامه ال لارگرو در گزارشی به این نکته اشاره کرده که فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید قیمت سرخیو راموس را مشخص کرده و حاضر است تا او را با قیمت ۶۵ میلیون یورو به هر تیمی،حتی بارسلونا بفروشد.

این گزارش روز ۴شنبه دربرنامه ال لارگرو بازتاب یافت و خوسه رامون دلامورانا، در صحبت هایی اعلام کرد که اخیرا راموس و پرس برسر درخواست مدافع اسپانیایی برای بهبود رقم دستمزدش با هم جروبحث شدیدی داشته اند وگویا حتی راموس، رئیس باشگاه را تهدید به جدایی نموده و فلورنتینو هم به مبلغ ذکر شده در بند جدایی زودهنگام او اشاره کرده.بعد از آن راموس گفته که هیچ تیمی حاضر به پرداخت مبلغ ذکر شده دربند جدایی زودهنگام او نیست وگفته:« اگر خودم پیشنهادی ۶۵ میلیون یورو روی میز بگذارم می توانم بروم؟ » وپرس پرسیده:« کجا می خواهی بروی؟» و راموس گفته:« حتی اگر بارسا به دنبالم باشد هم مشکلی نیست؟» و رئیس باشگاه مادریدی اعلام کرده:« نه مشکلی نیست.» دلامورنا در ادامه یادآوری کرده که از بازی رئال مقابل گرانادا که حدود سه ماه پیش برگزار شده بود، به بعد، هرگز این دو نفر با هم صحبت نکرده اند.

البته طبق این گزارش دلخوری موجود از ژانویه سال گذشته و از جلسه میان رئیس باشگاه مادریدی با کاسیاس و راموس به عنوان کاپیتان های تیم آغاز شد. جلسه ای که در آن، دو کاپیتان رئال مخالفتشان را با مورینیو ابراز کرده بودند. حالا یازده ماه بعد ازآن جلسه کاسیاس نیمکت نشین است و سرخیو راموس با اماواگرها وتردیدهای زیادی مواجه شده. جالب اینجاست که راموس درزمین چمن هم شرایط ایده آلی ندارد. آنچلوتی ترجیح می دهد تا از زوج په په- واران استفاده کند ولی به دلیل مصدومیت واران از ناحیه زانو که در سه بازی اخیر او را از میادین به دور نگاه داشته، به راموس اطمینان کرده است. در جریان بازی رئال مادرید مقابل گالاتاسرای که با اخراج زودهنگام راموس از زمین مسابقه همراه شد هم این نارضایتی کارلتو بیش از پیش درچهره او مشهود بود. راموس در این بازی برای هفدهمین بار با پیراهن رئال از زمین اخراج شد تا دراین زمینه، یکه تاز باشگاه مادریدی باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391