برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماه مارس در مورد فن آوری خط دروازه در آلمان تصمیم گیری می شود

پنجشنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۱۵ — واحد مرکزی خبر

لیگ فوتبال آلمان روز پنجشنبه در مجمع عمومی در فرانکفورت اعلام کرد ۳۶ باشگاه دسته اول و دوم باشگاه های آلمان در ماه مارس در مورد به کارگیری فن آوری مربوط به خط دروازه‌ها که احتمالا از فصل آینده به کار گرفته خواهد شد، تصمیم گیری می کند.

راینهارد روبال رییس لیگ فوتبال آلمان گفت این یک تصمیم اساسی از جانب باشگاه هاست و باید حمایت مالی را نیز بر عهده گیرند. به گزارش خبرگزاری فرانسه از برلین، گروهی از کارشناسان لیگ فوتبال آلمان نتیجه ارزیابی‌ها خود را در مورد فن آوری های موجود را مانند فن آوری های لیگ انگلیس و هلند و نیز فن آوری که قرار است در جام باشگاه های جهان در مغرب مورد استفاده قرار گیرد، ارائه خواهند کرد. استفاده از فن آوری خط دروازه اخیرا در آلمان طرفدارانی پیدا کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391