برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ارتباط مسی و پدرش با پرونده پولشویی تکذیب شد

چهارشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۰ — واحد مرکزی خبر

شرکت مدیریت برنامه فوق ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا اتهامات مطبوعات اسپانیایی در مورد پولشویی خورخه مسی پدر لیونل مسی را رد کرد.

لیونل مسی

به گزارش خبرگزاری فرانسه از مادرید ، برخی مطبوعات اسپانیا مدعی شدند خورخه مسی که مدیریت شرکت برنامه های لیونل را بر عهده دارد از طریق ارتباط با باندهای قاچاق مواد مخدر در کلمبیا اقدام به پولشویی کرده است.روزنامه ال موندو نوشت با اطلاعات کسب شده از وزارت کشور اسپانیا ، خورخه مسی پول دریافت شده از این باندها را صرف برگزاری دیدارهای خیریه فوتبال کرده است.

این شرکت از روزنامه ال موندو خواسته تا خبر به زعم آن‌ها کذب خود را تصحیح کند.در بیانیه شرکت ال ام ام آمده است :« خورخه مسی هرگز ارتباطی با این باندها نداشته است و هرگز در این رابطه مورد بازجویی قرار نگرفته است.»
پلیس و وزارت کشور اسپانیا اخیرا اعلام کرده بودند یک فرد کلمبیایی مرتبط با باندهای قاچاق مواد مخدر با برگزاری کنسرت و مسابقات ورزشی در اسپانیا ، آمریکا و آمریکای جنوبی دست به پولشویی زده است.با این وجود هر دو مقام تایید کردند هیچ شواهدی مبنی بر تخلف مسی وجود ندارد.یک مقام پلیس اسپانیا تاکید کرد یک شرکت کلمبیایی اخیرا مسابقات خیریه ای در آمریکای جنوبی ترتیب داده است که مسی در آن‌ها شرکت کرد ، اما شاهدی در مورد ارتباط مسابقات با مسی و پولشویی وجود ندارد و او و یا پدرش ارتباطی با این شرکت نداشته اند.
روزنامه ال موندو علاوه بر مسی ، بازیکنانی چون دنی آلوس ، خاویر ماسکرانو و خوسه مانوئل پینتو دیگر بازیکنان بارسا را متهم کرد اما تمام این بازیکنان اتهامات را تکذیب کرده اند.
خراردو مارتینو سرمربی بارسلونا تاکید کرد مسی و خانواده او هرگز مورد بازجویی قرار نگرفته اند.وی گفت :« این خبرها صحت ندارد و این شایعات وجهه مسی را تخریب نخواهد کرد.زمانی که فوتبال روند سالم خود را سپری می‌کند باید با آن منصفانه برخورد کرد.»
پلیس اسپانیا اعلام کرد تحقیقاتی از آوریل ۲۰۱۲ در این باره در جریان بوده و تا کنون ۴ متهم با همکاری مقامات امنیتی کلمبیا بازداشت شده اند و به زودی ۸ تن دیگر بازداشت خواهند شد.یکی از مسئولان روزنامه ال موندو گفت اطلاعات از طریق دادگاه به دست آمده است و این روزنامه هرگز ننوشته خورخه مسی مورد بازجویی قرار گرفته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391