برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مونتاری: حرف زدن با بالوتلی فایده‌ای ندارد!

شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۹ — فارس

هافبک میلان تاکید کرد حرف زدن با ماریو بالوتلی در زمینه نژادپرستی هیچ فایده‌ای ندارد.

ماریو بالوتلی که از والدینی غنایی در پالرمو ایتالیا متولد شده و برای تیم ملی فوتبال ایتالیا به میدان می‌رود، در طول دوران فوتبال خود همواره مورد شعارهای نژادپرستانه قرار گرفته است.

سولی علی مونتاری که خود نیز رنگین پوست است اعلام کرده که نگران بالوتلی است زیرا او خیلی زیاد مورد شعارهای نژادپرستانه قرار می‌گیرد. او بر این باور است که سوپر ماریو نباید خود را درگیر این موضوع‌ها کند اما مونتاری تاکید کرده هر چه در این زمینه به بالوتلی گفته هیچ فایده‌ای نداشته است.

مونتاری در این مورد بهگازتا دلو اسپورت ایتالیا گفت: خیلی سخت است که حرفی را به بالوتلی بزنید. در واقعفایده‌ای همندارد زیرا او حرف‌های شما را می شوند و خیلی زود هم آن را فراموش می‌کند. زمانی که داخل زمین هستیم و او مورد شعارهای نژادپرستانه قرار می‌گیرد، همواره به او گوشزد می‌کنم که باید آرامش خود را حفظ کند. بهاو می‌گویم که دو یاسه نفر هستند که بهتو توهین می‌کنند. اگر آنها ترسونبودند، جلو می‌آمدند و رو در روحرف می‌زدند. زمانی که از راه دور شعار می‌دهند بدان معنا است که ترسو هستند. به همین خاطر تو باید آرامش خود را حفظ کنی. آنها بدون هیچ دلیلی شعار می‌دهند. فقط به خاطر اینکه تو رنگ پوستت متفاوت است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391