برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو: بازل شایسته پیروزی بود

چهارشنبه، ۶ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۶ — گل

مورینیو از اینکه در ترکیب تیمش نسبت به دیدار مقابل وستهم، تنها یک تغییر ایجاد کرد، ابراز پشیمانی کرد

ژوزه مورینیو

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، تایید کرد که در دیدار شب گذشته، بازل شایسته پیروزی بود و از اینکه صعود تیمش به مرحله بعد قطعی شد، ابراز خشنودی کرد.

محمد صلاح تک گل پیروزی بخش بازل در دیدار شب گذشته را به ثمر رساند تا تیم سوئیسی، بالاتر از شالکه، در رتبه دوم گروه قرار بگیرد.

شالکه در دیدار شب گذشته مقابل استوا بخارست به تساوی رسید تا صعود چلسی به دور بعد قطعی شود. بازل هم می تواند در دیدار آخر با یک تساوی مقابل حریف آلمانی، صعودش را مسجل کند.

مورینیو از اینکه در ترکیب تیمش نسبت به دیدار مقابل وستهم، تنها یک تغییر ایجاد کرد، ابراز پشیمانی کرد:" ما مستحق شکست بودیم اما با توجه به نتیجه دیگر گروه، صعود کردیم. این تنها نکته مثبت امشب بود. اکنون ما باید در دیدار آخر مقابل استوا بخارست یک نتیجه خوب بگیریم تا به عنوان تیم اول صعود کنیم.

بازی تیم را از همان دقیقه یک دوست نداشتم؛ وقتی تیم اشتباهات دفاعی زیادی داشت. تیم از ثبات لازم برخوردار نبود و در نیمه دوم هم نتوانست بازی را کنترل کند.

تیم ما خسته بود. ما بهای انجام بازی های ملی در ۱۵ روز اخیر را دادیم. ما در دیدار قبلی مقابل وستهم، که دیدار دشواری هم بود، خیلی خوب بازی کرد اما ما امروز بهای آن را دادیم زیرا بازیکنان خسته بودند.

من از تیم ناراحت نیستم زیرا شرایط را درک می کنم. تیم سرحال نبود و شاید من باید تغییرات بیشتری ایجاد می کردم ما این وسوسه در من به وجود آمد که ترکیب تیم را حفظ کنم زیرا آنها مقابل وستهم خیلی خوب بودند."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391