برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چند ستاره سابق باشگاه پارما تحت تعقیب قضایی قرار می گیرند

دوشنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۵۰ — واحد مرکزی خبر

منابع قضایی ایتالیا اعلام کردند چندین بازیکن سابق باشگاه فوتبال پارما ایتالیا از جمله خوان سباستین ورون آرژانتینی و هریستو استویچکوف بلغار به اتهام دریافت پول در چارچوب قراردادهای تبلیغاتی دروغین برای شرکت پارمالات که مالکیت باشگاه را در اختیار دارد، به دادگاه احضار می شوند.

پائولا دل مونته، دادستان پارما با صدور حکمی خواستار آن شد که چندین تن از ستاره های سابق باشگاه پارما که در دهه نود گذشته سه بار به عنوان قهرمانی جام حذفی اروپا دست یافت، برای پاسخ گویی به برخی سوالات در خصوص دریافت پول های غیرقانونی در چارچوب قراردادهای تبلیغاتی غیرواقعی به دادگاه احضار شوند. احضار ستاره های سابق باشگاه اف ث پارمای ایتالیا با پرونده حجیم ورشکستگی دروغین شرکت بزرگ صنایع غذایی پارمالات که مالکیت این باشگاه ایتالیایی را بر عهده دارد، ارتباط دارد. علاوه بر خوان سباستین ورون آرژانتینی و هریستو استویچکوف بلغار، هرنان کرسپو آرژانتینی، لیلیان تورام فرانسوی، فوستینو آسپریا کلمبیایی، توماس برولین سوئدی، انریکو کیه زا و دینو باجو ایتالیایی نیز در فهرست بازیکنان سابق پارلما ایتالیا که احتمالا به دادگاه احضار خواهند شد، دیده می شود.

در فاصله سال های هزار و نهصد و نود و دو تا دو هزار و سه در مجموع نزدیک به ده میلیون یورو برای پرداخت به بازیکنان تیم فوتبال پارما در چارچوب قراردادهای تبلیغاتی غیرواقعی، از صندوق دارایی های شرکت پارمالات برداشت شده است. احتمالا با استفاده از این ترفند، کالیستو تانزی، رئیس شرکت پارمالات که ریاست باشگاه را نیز بر عهده دارد، حقوق و مزایای تکمیلی اما ساختگی و دروغین به حساب ستاره های تیم واریز کرده است.

در مجموع قرار است در چارچوب این پرونده بیست و شش نفر شامل بازیکنان سابق، مسئولان و کارکنان باشگاه پارما به دادگاه احضار شوند. به گزارش خبرگزاری فرانسه از رم، دوم مارس سال گذشته که برای اولین بار اخبار و اطلاعاتی درباره این پرونده منتشر شد، لیلیان تورام فرانسوی این قضیه را غیرواقعی دانست و تاکید کرد هرگز برای پارمالات تبلیغ نکرده و با این شرکت قرارداد تبلیغات امضا نکرده است و تحقیقات این مسئله را به خوبی نشان خواهد داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391