برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پرس: کمپینی علیه فوتبال اسپانیا راه اندازی شده است؛پول خرید بیل را خودمان،بدون کمکهای بانکی پرداخت کردیم

جمعه، ۲۹ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۰ — گل

رئیس باشگاه مادریدی در صحبت هایی اعلام کرده که تیمش گرث بیل را با اتکا به کمک های بانکی خریداری نکرده است

فلورنتینو پرس

فلورنتینو پرس رئیس باشگاه مادریدی در صحبت هایی اعلام کرد که وجه مورد نیاز برای خریداری گرث بیل رااز کمک های بانکی تامین نکرده است.

بعد از جنجالهایی که توسط نماینده بلژیکی اتحادیه اروپا درمورد تامین وجه لازم برای خریداری گرث بیل راه اندازی شد، حالا پرس دراین باره گفت:« ما برای خریداری بیل با هیچ سازمان و ارگان مالی ای صحبت نکرده ایم و من این را بارها گفته ام ولی در دنیای فوتبال روی هر اتفاقی که رخ داده یا رخ نداده حساب باز می شود. پول خرید گرث بیل را بانک‌ها نداده اند. ما این پول را با اتکا به منابع خودمان پرداخت کردیم. هرکاری که ما انجام می دهیم شفاف وعلنی است و همه شرکا از آن خبردارند.»

رئیس باشگاه مادریدی ادامه داد:« همیشه دربازتاب اخبار، برخی غرض ورزی های بد نیز وجود دارند. حالا این طور به نظر می رسد که بانک‌ها بیل را برای ما خریده اند ولی این یک دروغ بزرگ است. پول خرید بیل را باشگاه رئال مادرید با اتکا به منابع مالی مهمش پرداخت کرده و من کمی ناراحتم که راجع به این موضوع صحبت می شود.»

پرس ادامه داد:« یک کمپین علیه فوتبال اسپانیا راه اندازی شده.» او این صحبتها را درشرایطی برزبان آورد که اخیرا کمیسیون اروپا پرونده ای برای بررسی اینکه آیا سه باشگاه فوتبال از کمک غیرقانونی دولتی بهره برده اند یا خیر راه اندازی کرده. پرس ادامه داد:« درمورد عملکرد ما در شهرک ورزشی هم پیش از این شکایت و بازجویی ای انجام شد. می خواهند به ما آسیب برسانندولی آن موقع هم هیچ اتفاقی نیفتاد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391