برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پلاتینی خواهان روش دیگری به جای کارت زرد است

پنجشنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۳ — واحد مرکزی خبر

میشل پلاتینی رئیس فرانسوی اتحادیه فوتبال اروپا یوفا اعلام کرد خواهان جایگزینی اخراج موقت در طول مسابقه به جای کارت زرد است.

میشل  پلاتینی

وی در گفتکو با یک نشریه ورزشی آ اس اسپانیا که روز پنجشنبه منتشر شد ، گفت:«تغییر در نظام جریمه و کارت دهی را پیگیری می کنم. ترجیح می دهم جریمه بازیکن مانند راگبی باشد. افراد خاطی احتمالا با ده تا پانزده دقیقه اخراج مجازات خواهند شد.» به گزارش خبرگزاری فرانسه از مادرید، رییس یوفا گفت:«در این صورت تیم حریف از این جریمه فورا بهره خواهد برد در حالی که در شیوه کنونی کارت دهی حریف بعدی تیم از این موضوع بهره‌مند می شود.»

در شیوه کنونی دریافت دو کارت زرد در دیدارهای متوالی موجب محرومیت بازیکن از دیدار بعدی می شود. همچنین در رقابت های لیگ قهرمانان نیز دریافت دو کارت زرد در دور گروهی موجب یک بازی محرومیت برای بازیکن می شود. پلاتینی خاطر نشان کرد :«این یک پیشنهاد است. اکنون این پیشنهاد باید به خوبی بررسی شود تا ببینیم آیا این اقدام واقعا برای فوتبال خوب است یا خیر؟ این پیشنهاد آماده بررسی است.»

رییس یوفا همچنین اعلام کرد امیدوار است قهرمانان رقابت های ملی در لیگ قهرمانان شرکت کنند. در حال حاضر تیم‌ها بر اساس رتبه بندی در مسابقات قهرمانی ملی در این رقابت‌ها شرکت می کنند. پلاتینی گفت:«من با این پیشنهاد که بارها در مورد آن بحث شده، موافقم. اما در زمان رای دادن به آن کشورهایی که با آن مخالف هستند بیشتر هستند. برخی از آنها نیز رقابت های ملی ندارند. یوفا دموکراتیک و رای های اعضا مشخص است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391