برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رینا: اسپانیا هنوز دراوج نیست ولی ۷ماه دیگر زمان داریم

یکشنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۳ — گل

ولی کسانی که الان بیشتر نگران هستند، هلندی ها، شیلیایی‌ها و استرالیایی‌ها هستند. ما با انگیزه و هیجان زیادی برای رقابت کردن مقابل این تیمها قرار خواهیم گرفت

په په رینا دروازه بان ذخیره ماتادورها که در حال حاضر درتیم ناپولی فوتبالش را دنبال می‌کند نیز در صحبت هایی به آنالیز گروه تیمش پرداخته:« گروه بی گروه سخت و پیچیده ای است ولی قهرمان بودن ما، به معنای قربانی بودن هیچ تیمی نخواهد بود. ما در گروه سختی قرار گرفتیم ولی کسانی که الان بیشتر نگران هستند، هلندی ها، شیلیایی‌ها و استرالیایی‌ها هستند. ما با انگیزه و هیجان زیادی برای رقابت کردن مقابل این تیمها قرار خواهیم گرفت.»

او در ادامه صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که در حال حاضر تیم ملی اسپانیا به سطحی که در جام جهانی ۲۰۱۰ داشت، نرسیده و گفت:« زمان زیادی تا آغاز جام جهانی باقی است. الان در لحظات اوج و آرمانی مان نیستیم ولی هنوز ۷ ماه دیگر زمان باقی است و درطول این مدت می توان خیلی چیزها را تغییر داد. همه چیز به خودمان بستگی دارد که چطور به جام جهانی خواهیم رفت. باید بدون درنظر داشتن حریفان تلاش کنیم ودرعین حال به سه تیم دیگر گروهمان احترام زیادی بگذاریم.»

رینا در مورداحتمال رویارویی اسپانیا با برزیل درمرحله یک هشتم پایانی جام جهانی گفت:« درابتدا باید برای صعود از گروهمان تلاش کنیم و اگر بتوانیم تیم اول گروه شویم که بهتر خواهد بود. چون گروه برزیل ساده تر از گروه ماست وازهمین رو آنها شانس بیشتری برای صدرنشینی درگروهشان دارند. اگر درنهایت در دور بعد به برزیل بخوریم تا پای جان می جنگیم؛ چون راهکار دیگری نخواهیم داشت.مسیر پیش رو مسیر زیبایی است و بدون ترس از هیچ کسی می گویم که جام جهانی همیشه سخت و پیچیده است. »

رینا با مروری برخاطرات جام جهانی ۲۰۱۰ گفت:« سخت ترین لحظه های ما در جام جهانی پیشین دردور گروهی رقم خورد. ۷۰ دقیقه مقابل پاراگوئه و نیم ساعت اول مقابل شیلی اصلا راحت بازی نکردیم.تیم های آمریکای جنوبی تهاجمی بازی می کنند و از نظر تاکتیکی خیلی خوب کار می کنند. باید از تجربه مان بهره ببریم و به خوبی بازیهای اخیرمان مقابل شیلی را آنالیز کنیم تا اشتباهاتمان را بهتر درک کنیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391