برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گفتگوی ساندرو روسل با اعضای خانواده مسی

چهارشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۰ — گل

سران بارسا پشت ستاره شان می ایستند و تا زمانی که این پروسه ادامه یابد و شفاف سازی‌ها در مورد این اخبار بی پایه و اساس صورت گیرد از مسی حمایت خواهند کرد.

بعد ازانتشار اخباری جنجالی در مورد احتمال دست داشتن پدر لیونل مسی در پولشویی و تردیدهایی که در مورد برگزاری بازیهای خیریه توسط بنیاد مسی به وجود آمده، ساندرو روسل رئیس باشگاه بارسلونا حالا تصمیم گرفته تا جلسه ای با اعضای خانواده مسی داشته باشد.

طبق گزارش منتشره در روزنامه ال موندو دپورتیوو دیروز ساندرو روسل، رئیس باشگاه کاتالان با لیونل مسی وپدرش خورخه مسی تلفنی صحبت کرده. مسی و پدرش این روزها در آرژآنتین هستند. طبق این گزارش، این مکالمه تلفنی یک مکالمه معمولی و عادی بوده ولی حالا سران باشگاه بارسا در نظر دارند تا بنا به دلایلی، برای مقابله با اخباری که درمورد مسی و خانواده اش و به منظور خدشه دار کردن وجهه ستاره آرژآنتینی صورت می گیرد، با خانواده مسی جلسه ای بگذارند. این طور به نظر می رسد که روسل قصد دارد تا به صورت جدی با این جنجالها مقابله کند و از همین روتلفن را برداشته و بعد از مکالمه تلفنی او با مسی و پدرش ،موضع باشگااه کاتالان کاملا روشن و مشخص است: آنها پشت ستاره شان می ایستند و تا زمانی که این پروسه ادامه یابد و شفاف سازی‌ها در مورد این اخبار بی پایه و اساس صورت گیرد از مسی حمایت خواهند کرد.

طبق گزارش روزنامه موندو دپورتیوو، انتشار این اخبار نه تنها باعث بروز اختلاف میان مسی و سران باشگاه بارسا نشده، بلکه ارتباط آنها را نزدیک تر نموده و سران بارسا درنظر دارند تا به هر نحو ممکن از ستاره شان حمایت کنند. از همین رو بعد ازانتشار گزارش روزنامه «ال موندو» در مورد دست داشتن پدر مسی در پولشویی، سران باشگاه بارسلونا دراین باره واکنش نشان دادند و ساندرو روسل گزارش روزنامه ال موندو را عجیب خواند.

تونی فریه سا سخنگوی باشگاه بارسا هم در واکنش به این خبر گفته:« هر چیزی ارزش حرف زدن ندارد. ما اعلام می کنیم که وزارت کشور اسپانیا انتشار اخبار قاطعانه دراین باره را تکذیب کرده است. ما از پدر مسی حمایت می کنیم و درکنار بازیکنمان هستیم و از او حمایت می کنیم. ما نگران انتشار اخباری که شان و وجهه بازیکنان ما را تحت تاثیر قرار می دهند، هستیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391