برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اسپانیا امروز جام جهانی را به مقامات برزیل تحویل می دهد

جمعه، ۱۵ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۳ — گل

بیسنته دل بوسکه مسئول آن است تا جام جهانی ۲۰۱۰ را به مسئولان برزیلی تحویل دهد

بیسنته دل بوسکه همراه باهیئتی بلندپایه از مقامات فوتبال اسپانیا به برزیل سفر کرده است و مسئولیت تحویل دادن جام جهانی را به مقامات برزیلی برعهده خواهد داشت. این جام در اختیار مقامات برگزاری جام جهانی قرار می گیرد تا تابستان آینده به قهرمان جدید تحویل داده شود

تیم ملی اسپانیا یکی از مدعیان قهرمانی دراین رقابتهاست و حالا همراه با ۳۱ تیم دیگر منتظر است تا از قرعه اش درمرحله گروهی این رقابتهامطلع شود.

بیسنته دل بوسکه سرمربی اسپانیا همچنان براین باور است که برای تیمش مهمترین نکته میزان آمادگی بازیکنانش است واو معتقد است که اگر همه شاگردانش آماده باشند، تیمش می تواند مقابل همه حریفان به پیروزی برسد؛ چون تیم فوق العاده ای است. او درعین حال یادآوری کرده:« این روزها در دنیای فوتبال هیچ چیزی هدیه داده نمی شود.»

امروز عصر ساعت ۱۹.۳۰ به وقت ایران مراسم قرعه کشی مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ در برزیل انجام می شود وانتظار می‌رود که دل بوسکه قبل از انجام این قرعه کشی جام قهرمانی را تحویل مقامات برزیلی بدهد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391