برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آلگری: میلان بر خلاف اینتر هنوز در اروپاست!

یکشنبه، ۲۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۰۸ — گل

در اینجا می توانید کنفرانس کامل مطبوعاتی ماکس آلگری پیش از دیدار برابر ساسوئولو را مشاهده کنید

ماکس آلگری سرمربی ۴۶ ساله ی میلانی‌ها در کنفرانس خبری پیش از بازی یکشنبه عصر برابر ساسوئولو پاسخ اخیر والتر ماتزاری سرمربی اینتر را مبنی بر اینکه اینتر نباید با میلان مقایسه شود را داد.

به نقل از ac-milan.ir-آلگری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی گفت:"هوندا با خود موجی از اشتیاق و انگیزه به ارمغان آورده.او بازیکنی است که می خواهد خودش را در فوتبال ایتالیا ثابت کند.انتقال هوندا خرید خوبی بود و برای هماهنگ شدن با این لیگ به کمی زمان نیاز دارد اما در حال حاضر پس از دو و سه روزی که تمرین کرده پیشرفت فوق العاده ی داشته.در بازی فردا شب او بر روی نیمکت خواهد بود و اگر امکانش باشد بازی خواهد کرد در غیر اینصورت او چهارشنبه شب در کوپا ایتالیا برابر اسپتزیا بازی می کند"

او در رابطه با ساسوئولو گفت:" ساسوئولو تیمی است که می تواند مانع از سقوطش به دسته پایین تر شود و آن‌ها باشگاهی قدرتمند هستند که توانایی هزینه هم دارند.زمانی که این باشگاه در سری سی بود من خودم را در این باشگاه شناختم"

آلگری در واکنش به پاسخ اخیر والتز ماتزاری مبنی بر عدم مقایسه اینتر با میلان گفت:" شاید اینتر ۹ امتیاز از ما بیشتر داشته باشد اما شهر میلان که دو تیم میلانی دارد فقط یکی از آنها در اروپا بوده که آن هم ما هستیم.اینتر عملکرد خوبی داشته و می تواند در نیم فصل دوم هم خوب عمل کند همانطور که ما می توانیم.بنابراین جای هیچ گونه بحثی نیست"

در جریان بازی دوشنبه عصر میلان برابر آتالانتا هواداران روسونری در زمان تعویض الساندرو ماتری او را هو کردند.بازیکنی که به نسبت بازی های زیادی که کرده فقط یک گل در لیگ برای میلان زده

"الساندرو ماتری؟ باشگاه شرایط را بررسی خواهد کرد.او برای ما مفید بوده و متاسفم که دوشنبه عصر برابر آتالانتا هواداران او را هو کردند.ماتری برای تیم کار می کند"

استفان الشعراوی ،والتر بیرسا،آباته،کنستانت و سولی مونتاری محروم به همراه آملیا در بازی یکشنبه عصر نمی توانند میلان را همراهی کنند .آلگری گفت:" آبیاتی همیشه انتخاب نخست من برای دروازه بوده و زمانی که او مشکل داشت من از گابریل استفاده کردم.آملیا از باشگاه خواسته تا اجازه رفتنش را بدهد و باید بگویم که می تواند برود چرا که در حال حاضر گابریل در میلان می ماند"

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391