برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صعود عراق و عربستان به یک‌چهارم نهایی

جمعه، ۲۷ دی ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۵۵ — مهر

مرحله گروهی مسابقات قهرمانی زیر ۲۲ سال آسیا با صعود دو تیم عراق و عربستان به مرحله دوم و مشخص شدن برنامه مرحله یک‌چهارم نهایی این رقابتها به پایان رسید.

مرحله گروهی از نخستین دوره مسابقات فوتبال زیر ۲۲ سال آسیا امشب پنجشنبه با برگزاری دو دیدار از گروه به پایان رسید که در یکی از دیدارها تیم عراق با یک گل از سد چین عبور کرد تا ضمن حذف این تیم شرق آسیا، به عنوان تیم نخست این گروه به مرحله بعدی مسابقات صعود کند.

در دیگر مسابقه این گروه که برنده آن به مرحله دوم صعود می‌کرد، عربستان با تک گل دقیقه ۱۴ مروان حسین از سد ازبکستان عبور کرد تا با کسب رتبه دوم این گروه، آخرین تیم راه یافته به مرحله یک‌چهارم نهایی این مسابقات لقب بگیرد.

در پایان دیدارهای گروه D، تیم عراق با ۹ امتیاز و عربستان با ۶ امتیاز به عنوان تیم‌های برتر این گروه به مرحله دوم صعود کردند و تیم‌های ازبکستان با ۳ و چین بدون امتیاز از دور رقابتها کنار رفتند. عراق با ۳ پیروزی و کسب ۹ امتیاز بهترین تیم مرحله نخست این جام لقب گرفت.

برنامه مراحل پایانی این مسابقات به شرح زیر است:مرحله یک‌چهارم نهایی:یکشنبه - ۲۹/۱۰/۹۲* بازی شماره یک: سوریه - کره‌جنوبی، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه سپ شهر مسقط* بازی شماره ۲:اردن - امارات، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه سلطان قابوس شهر مسقط

دوشنبه ۳۰/۱۰/۹۲* بازی شماره ۳:استرالیا - عربستان، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه رویال شهر مسقط* بازی شماره ۴:ژاپن - عراق، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه سب شهر مسقط

مرحله نیمه‌‎نهایی:پنجشنبه - ۰۳/۱۱/۹۲* برنده بازی شماره ۳ - برنده بازی شماره ۴: ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه سپ شهر مسقط* برنده بازی شماره یک - برنده بازی شماره ۲:ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه سلطان قابوس شهر مسقط

دیدار رده‌بندی:شنبه - ۰۵/۱۱/۹۲ * تیم‌های بازنده دیدارهای نیمه‌نهایی، ساعت ۱۹، ورزشگاه سب شهر مسقط

دیدار رده‌بندی:یکشنبه - ۰۶/۱۱/۹۲ * تیم‌های برنده دیدارهای نیمه‌نهایی، ساعت ۱۹، ورزشگاهسلطان قابوسشهر مسقط

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391