برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرانس فوتبال برنده توپ طلا را ۴ ساعت زودتر اعلام کرد

سه‌شنبه، ۲۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۹ — خبرآنلاین

مسئولان فرانس فوتبال مدعی هستند که آنها سه جلد برای این مراسم بسته بودند و هرگز از انتخاب رونالدو خبر نداشته اند.

چند هفته پیش بود که در بلاگها خبر مصاحبه فرانس فوتبال با کریس رونالدو برای شماره ویژه بعد از اهدای جایزه توپ طلا منتشرشد ورسانه های اروپایی همان زمان این بازیکن پرتغالی را برنده توپ طلا دانستند اما مسئولان نشریه فرانسوی خیلی زود این خبر را تکذیب کرده و مدعی شدند این شایعه برای ایجاداختلاف بین آنها و فرانک ریبری دیگر کاندید جایزه بوده و اصلا صحت ندارد !

دیشب درحالی که بخش نهایی مراسم ویژه در زوریخ از ساعت هشت شب به وقت سویس آغاز می‌شد ، عکسی درتوییتر در حوالی ساعت ۱۶.۱۵ دقیقه فوتبال دوستان را شگفت زده کرد. عکس رو جلدشماره بعدی مجله فرانس فوتبال با عکس کریس رونالدوبود که به عنوان برنده توپ طلا معرفی شده بود . عکس خیلی زود در سایتهای اجتماعی پخش شد وچند ساعت بعد کریس رونالدوجایزه را دریافت کرد!

در اولین ساعات صبح روز بعد فرانس فوتبال سعی کرد به نوعی برای این قضیه توجیهی پیدا کند و درتوییتی بامنتشر کردن سه جلد مدعی شدکه جلد پخش شده درشبکه های اجتماعی تنها یکی از جلدهای آماده شده برای چاپ شماره بعدی بوده وهر سه کاندیدا روی جلدهای متفاوتی حضور داشتند.با این حال بین روی جلد اصلی با عکس رونالدو و دو روی جلد دیگر تفاوت فونت وچینش مطالب کاملا مشخص است وبه نظر می رسد مسئولان فرانس فوتبال شبانه با عجله دو روی جلددیگر برای آرام کردن افکار عمومی مهیا کرده و با توییت آن سعی درآرام کردن هواداران ریبری داشته اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391