برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش به اعتراض بازیکن ، داور، فرد معترض را هدایت کرد!

شنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۴ — گل

داور کویتی سعی کرده به شیوه خودش بازیکن خاطی را هدایت کند و حسابی او را زده است.

سالها بعد از آنکه یکی از مقامات وقت فدراسیون فوتبال، با برخورد فیزیکی بازیکن معترض را به بیرون زمین برد و روی خط برنامه نود اعلام کرد که بازیکن مربوطه را هدایت کرده است، این بار نوبت به یک داور کویتی رسید که در واکنش به اعتراض بازیکنان، آنها را به شیوه خودش هدایت کند.

ایرنا گزارش داده کهعیسی الموسوی داور مسابقه فوتسال العربی وکاظمه که جمعه شب در سالن فهد الاحمد کویت درجریان بود ؛اعتراض عبدالله راشد به نحوه قضاوتش را با وارد کردن چند مشت و لگد پاسخ داد که این رفتارموجب هرج مرج و زد وخورد شدید بازیکنان دو تیم بایکدیگر شد.پیش از این سعد الفضلی داور تیم های النصر و العربی در مسابقات فوتبال دسته یک کویت در اقدامی مشابه به بازیکن تیم النصر بامشت ولگد حمله ور شده بود.همچنین عبدالله الکندری قاضی دیدار تیمهای القادسیه والنصر در لیگ امیدهای کویت باحمله به ناصر شافی بازیکن تیم النصر میدان مسابقه را به رینک بوکس تبدیل کرد.

جالب اینکه فدراسیون فوتبال کویت در قبال این رفتارها تاکنون سکوت اختیار کرده وتنها کمیته انضباطی این فدراسیون به توقیف چند جلسه ای داوران خاطی بسنده کرده است .فقط امیدواریم داوران ایرانی نخواهند از همتاهای کویتی شان الگو برداری کنند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391