برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بلاتر: جام جهانی ۲۰۱۴، بهترین جام جهانی تاریخ می شود

شنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۶ — گل

بلاتر پیش از این از روند آماده سازی برزیل برای جام جهانی انتقاد کرده بود اما همچنان به برگزاری مطلوب این رقابت‌ها خوش بین است.

سپ بلاتر

سپ بلاتر، رئیس فیفا، معتقد است علی رغم تاخیرهایی که در آماده سازی‌ها ورزشگاه‌ها به وجود آمده، جام جهانی برزیل می تواند بهترین جام جهانی تاریخ شود.

روند آماده سازی ورزشگاه های جهانی ۲۰۱۴ برزیل با مشکلات زیادی روبرو شده و کشته شدن چند کارگر و به تاخیر افتادن دست مزدها، شرایط را وخیم تر کرده است.

بلاتر پیش از این از روند آماده سازی برزیل برای جام جهانی انتقاد کرده بود اما همچنان به برگزاری مطلوب این رقابت‌ها خوش بین است.

او به سایت فیفا گفت:" علی رغم همه انتقادات، این بهترین جام جهانی تاریخ خواهد بود. ریتم فوتبال متفاوت است و رقابت های متفاوتی خواهیم دید. ما اکنون ۳۲ تیم در رقابت‌ها داریم؛ در حالی که در رقابت های قبلی در برزیل (در سال ۱۹۵۲) تنها ۱۶ تیم در جام جهانی حضور داشتند.

ما جام جهانی ۱۹۹۰ را داشتیم که آماده سازی رقابت‌ها یک روز پیش از شروع مسابقات به پایان رسید اما این بار ما آماده تر خواهیم بود.

من مطمئنم که در مارس همه ورزشگاه‌ها آماده خواهند بود و ورزشگاه های جدید، پاسخگوی توقعات هواداران و بازیکنان خواهد بود."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391