برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دادستانی اسپانیا پرونده نیمار را بررسی میکند

شنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۳ — باشگاه خبرنگاران

یک دادستان اسپانیایی از دادگاه خواست درباره میزان مبلغی که باشگاه بارسلونا برای خرید نیمار ستاره برزیلی خود در سال گذشته پرداخت کرد ، تحقیق کند.

نیمار

بارسلونا سال گذشته نیمار را با قراردادی به ارزش ۵۷ میلیون یورو - ۷۸ میلیون دلار - در اختیار گرفت.

یکی از مقامات لیگ اسپانیا شکایتی را علیه سندرو روسل رئیس باشگاه بارسلونا ارائه و در آن ادعا کرده است از کل مبلغی که برای خرید نیمار پرداخت شده مشخص نیست ۴۰ میلیون یورو دقیقا به چه کسی پرداخت شده است.

خوزه پرالس دادستان عمومی اسپانیا اعلام کرد اسناد مربوط به قراردادها که توسط باشگاه بارسلونا در اختیار دادگاه قرار گرفته است، «شک و تردید هایی را درباره این باره » برانگیخته است.

او از دادگاه عالی اسپانیا خواست تیمی را مأمور انجام تحقیقات درباره این شکایت کند.

باشگاه بارسلونا اعلام کرده است برای خرید نیمار از باشگاه سانتوس برزیل در ماه ژوئن، در مجموع ۵۷ میلیون یورو پرداخت کرده اما از ارائه جزییات بیشتر خودداری کرده است.

بر اساس اسناد دادگاه، در این شکایت، روسل به هدر دادن این مبلغ متهم شده زیرا مقامات باشگاه بارسلونا نمی دانند این ۴۰ میلیون یورو در اختیار چه کسی قرار گرفته است.

او گفت:« همه این موارد دست کم توجیه کننده تحقیقات درباره این ادعاها هستند.»

به گزارش خبرگزاری فرانسه از مادرید، این دادستان از قاضی خواست از فدراسیون بین المللی فوتبال - فیفا - بخواهد اسناد بیشتری در ارتباط با این قرارداد از جمله قراردادهای باشگاه سانتوس در اختیار دادگاه قرار دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391