برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمایت همسر دی ماریا از او: آلوده کردن چهره تو خیلی ساده است

جمعه، ۲۰ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۵ — گل

خود دی ماریا هم گفته:«خوب است که بتوانم مستقیما با مقامات باشگاه صحبت کرده و به آنها توضیح دهم که در زمین چه اتفاقی رخ داده.»

گرچه یک روز بعد از حرکت زشتی که آنخل دی ماریا در زمان تعویض شدنش در جریان بازی رئال مادرید مقابل سلتاویگو درمقابل سوتهای هواداران به اجرا گذاشت، این ستاره آرژانتینی به خاطر این حرکت پائین تنه ای عذرخواهی کرده و در گفتگو با وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید دراین باره به صحبت پرداخته ولی این داستان هنوز تمام نشده است

دی ماریا دراین باره گفته:«منظور خاصی خطاب به هواداران یا سرمربی تیم نداشتم ولی اگر کسی از رفتار من ناراحت شده، از او عذرخواهی می کنم. ژستم درزمان خارج شدن از زمین یک ژست کاملا طبیعی بود.نمی خواستم به سرمربی تیم و تصمیمش و هواداران بی احترامی کنم. این ژستی طبیعی است که هرمردی ممکن است انجام دهد .در داخل زمین بارها چنین ژست هایی دیده شده. اگر کسانی هستند که از این بابت ناراحت شده اند عذرخواهی می کنم ولی باز هم می گویم یک ژست طبیعی بود که مخاطب خاصی هم نداشت.این طور نیست که از قصد این کار را انجام داده باشم و یکباره به ذهنم آمد.»

دراین میان سران باشگاه مادریدی پرونده ای را برای بررسی رفتار نادرست ستاره آرژانتینی شان گشوده بودند و درنهایت تصمیم گرفتند تا دی ماریا را محکوم نکنند. جالب اینجاست که خود دی ماریا هم از گشایش چنین پرونده ای استقبال کرده است:« به نظرم کار درستی است. نه تنها برای آنهایی که این پرونده را می گشایند، بلکه برای من هم خوب است؛ چون می توانم شرایط را توضیح داده و بتوانم همان هایی که در گفتگو با رادیوهای آرژآنتینی گفته بودم را بازگو کنم. فکر می کنم که خوب است که بتوانم مستقیما با مقامات باشگاه صحبت کرده و به آنها توضیح دهم که در زمین چه اتفاقی رخ داده.»

دی ماریا درمورد شرایط کنونی اش در تیم مادریدی گفت:« واقعیت این است که حالم خوب است؛ به جز این بحث که ناراحتم کرد، از هر نظر دیگر، اوضاع خوب پیش می رود. حالم خوب است و راضی هستم. مثل همیشه به تمریناتم ادامه می دهم و سرمربی تیم به من اطمینان دارد.باید به همین ترتیب به تلاش ادامه داد تا بتوان به بهترین نحو ممکن فصل را به پایان برد.»

دی ماریا درعین حال گفته:« من درمقابل سوتهای هواداران مقاومت کردم و ژستم خطاب به آنها نبوده. فقط احساس راحتی کردم و این کار را انجام دادم. اگر فرد دیگری این کار را انجام می داد، ماجرا اینقدر رسانه ای نمی شد. این تقصیر روزنامه هاست.»

از سوی دیگرخورخلینا کاردوسو، همسر آنخل دی ماریا با انتظار پیغامی دراینستاگرام به دفاع از همسرش برخاسته و نوشته:« آلوده کردن چهره تو خیلی ساده است! اما غیرممکن است بتوانند تو را تسلیم کنند. افراد کوته فکر و کلمات بی معنا و مفهوم برای گوشهایی که کر هستند! شرم آور است که به راحت بودن تو با هواداران در شب برد رئال مادرید تا این حد اهمیت داده می شود! افراد دیوانه در همه جای دنیا هستند!.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391