برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بندی درقرارداد جدید سوارس برای احتمال انتقال به رئال وبارسا

سه‌شنبه، ۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۹ — گل

ستاره اروگوئه ای لیورپول که اخیراقراردادش را تمدید کرده، درقراردادش بندی را می بیند که به او اجازه می دهد تا درصورت ابراز تمایل رئال یابارسا شرایط برای جدایی او فراهم شود

لوئیس سوارس ستاره اروگوئه ای باشگاه لیورپول که هفته گذشته قراردادش بااین تیم را تا سال ۲۰۱۸ تمدید کرده، در قراردادش بندی را می بیند که طی آن اگر سران رئال یا بارسا برای خریداری او ابراز تمایل کنند، می تواند ازاین تیم جدا شود. روزنامه دیلی استار در گزارشی یادآوری کرده که سوارس ۲۶ ساله می داند که به خاطر فصلی رویایی که پشت سرمی گذارد تیم های زیادی به دنبالش هستند و ممکن است دربازار تابستانی بارسا یا رئال به فکرخریدش بیفتندو با قراردادن این بند در قراردادش او با خیال راحتی می تواند به این پیشنهادات پاسخ مثبت دهد.

این درحالی است که همه از علاقه سوارس به پیوستن به تیمی لالیگایی مطلع هستند و از سوی دیگر نیز دوتیم رئال و بارسا تمایل زیادی برای خریداری این ستاره اروگوئه ای دارند.

لوئیس سوارس که هفته گذشته قراردادش را با لیورپول تا سال ۲۰۱۸ تمدید کرد، سالانه مبلغ ۱۰.۵ میلیون یورو دستمزد می گیرد وحالا پردرآمدترین بازیکن تاریخ لیورپول لقب گرفته.

سران باشگاه لیورپول درحالی چنین کاری را انجام داده اند که از تمایل سوارس در بازارتابستانی برای جدایی ازاین تیم مطلع بودند و حالا با این کار دست کم مطمئن خواهند بود که سوارس به تیمی درلیگ جزیره که رقیب مستقیمشان خواهد بود، نمی رود.

دراین میان خود سوارس وجود چنین بندی در قراردادش را تائید نکرده ولی اکثر رسانه های ورزشی اروپا این خبر را بازتاب داده اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391