برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آنری: ونگر نشان داد منتقدانش اشتباه می کنند

دوشنبه، ۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۳۳ — گل

آرسنالی‌ها آخرین بار در سال ۲۰۰۵ به یک جام دست پیدا کردند اما آنری معتقد است که این تیم می تواند در این فصل به یک جام برسد.

سر الکس فرگوسن و تری آنری

تیری آنری، مهاجم اسطوره ای باشگاه آرسنال، معتقد است که نتایج این فصل توپچی‌ها ثابت کرد که منتقدان در مورد آرسن ونگر اشتباه می کردند.

آرسنالی‌ها آخرین بار در سال ۲۰۰۵ به یک جام دست پیدا کردند اما آنری معتقد است که این تیم می تواند در این فصل به یک جام برسد.

او به اسکای اسپورت گفت:" ونگر به خودش گفت وقتی شما جام نمی برید، همه در مورد شما صحبت می کنند و مطمئنا خیلی‌ها گفتند که او اینکاره نیست.

فکر می کنم آرسن هم این را فهمیده است. وقتی در پایان فصل جامی برای نمایش دادن ندارید، دشوار است که بتوانید همه منتقدان را ساکت کنید. اما او این فصل نشان داد که آرسنال می تواند بار دیگر برای قهرمانی در جام های مختلف بجنگد."

ونگر در تابستان گذشته با خرید اوزیل به قیمت ۴۷ میلیون پوند، رکورد نقل و انتقالات آرسنال را شکست و آنری معتقد است که این ستاره آلمانی نشان داد که ارزش چنین مبلغی را دارد.

" وقتی به بازی او، وقتی صاحب توپ می شود، نگاه می کنید، به نظر می رسد که در تمام عمرش این کار را کرده است. می توانم با اطمینان بگویم که اینطور بازی کردن آسان نیست.

ونگر بهای داشتن بازیکنی مانند اوزیل را پرداخت اما فکر می کنم مسوت هم نشان داد که ارزش آن را داشت. امیدوارم او این را تا پایان فصل ثابت کند."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391