برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یک کهکشانی با دستمزدی زمینی :دستمزد زیدان یک سوم دستمزد دستیار مورینیو

شنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۸ — گل

این روزها زیزو درکنار آنچلوتی از کارش لذت می برد و هر روز و هر دقیقه از تجربه کاری جدیدش می آموزد

زین الدین زیدان اسطوره باشگاه مادریدی در شرایطی کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی رئال را یاری می دهد که توقعات مالی چندانی از باشگاه مادریدی ندارد. او کمک خیلی بزرگی برای کارلتو است و خیلی‌ها از او به عنوان یار دوازدهم کهکشانی‌ها یادمی کنند. زیزو درباشگاه مادریدی ، دقیقا مثل دوران فوتبالی اش حس می‌کند که در خانه است و این روزها در مسائل مختفی به تیم یاری می رساند. پیش از این او به عنوان مشاور فلورنتینو پرس به فعالیت مشغول بود و حالا هم دستیار آنچلوتی است

هدف اصلی زیزو این است تا در آینده بتواند روی نیمکت مربیگری بنشیند و چه جایی بهتر از رئال مادرید برای اوست. او حالا در حال کارآموزی است. زیدان تابستان گذشته در پاریس امتحانات مربیگری را پشت سرگذاشت و حالا کارت درجه دومربیگری را از فدراسیون فوتبال فرانسه دریافت کرده. دوره مربیگری دراسپانیا سه درجه دارد و زیزو حالا کارت درجه سه مربیگری را نیز دریافت کرده.

این روزها او درکنار آنچلوتی از کارش لذت می برد و هر روز و هر دقیقه از تجربه کاری جدیدش می آموزد. زیزو هرروز درجلسات تمرینی رئال حضور می یابد و ارتباط او با بازیکنان رئال به ویژه بنزما جالب توجه است.

اما چیزی که بیش از هرچیز دیگری جلب توجه می کند، دستمزدی است که او از باشگاه مادریدی می گیرد. طبق توافق حاصله میان زیدان و سران باشگاه رئال در ابتدای کار او قرار بود سالانه حدود ۶۰۰ هزار یورو دستمزد بگیرد ولی زیدان گفت که دستمزد سالانه ۳۰۰ هزار یورویی برای او کافی است . این درحالی است که روی فاریا دستیار ژوزه مورینیو در زمان حضور او در رئال، مبلغی سه برابر این را دریافت می کرد و یا تیتو ویلانووا زمانی که دستیار پپ در بارسا بود سالی ۳.۵ میلیون یورو دستمزد می گرفت.این نشانی از عشق این اسطوره فرانسوی به کار کردن در رئال است ؛ چرا که او آمده تا در موفقیت های آتی رئال و فتح لادسیما شریک بوده و درعین حال از کارلتو و سایر اعضای کادر فنی او درس بگیرد تا بتواند در آینده بیش از پیش درخدمت تیم محبوبش باشد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391