برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ناراحتی کِل و شاهین از نمایش دورتموند مقابل هرتا

یکشنبه، ۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۲۸ — گل

شاگردان یورگن کلوپ با نتایج ضعیفی که در دیدارهای اخیر کسب کردند، ۱۲ امتیاز با بایرن صدرنشین فاصله گرفتند.

سباستین کل، کاپیتان دورتموند، از اینکه تیمش برای پایان دادن به نتایج ضعیفش در بوندس لیگا، باید تا پایان تعطیلات زمستانی صبر کند، ناراحت است.

شاگردان یورگن کلوپ با نتایج ضعیفی که در دیدارهای اخیر کسب کردند، ۱۲ امتیاز با بایرن صدرنشین فاصله گرفتند. آنها روز گذشته هم مقابل هرتا برلین شکست خوردند تا سال ۲۰۱۳ را با یک نتیجه ضعیف دیگر به پایان برسانند.

اکنون کل ناراحت است که تیمش مجبور است نزدیک به ۴۵ روز صبر کند تا بتواند بار دیگر در بوندس لیگا به میدان برود.

او به خبرنگاران گفت:" این شکست بسیار بسیار ناامید کننده بود. این سومین شکست خانگی پیاپی ما بود و ما برای برگشت به مسیر پیروزی، باید تا آغاز سال آینده صبر کنیم.

ما بعد از یک شروع خوب در دیدار دیروز، کم کم دیگر خوب نبودیم. ما اجازه دادیم هرتا به بازی برگردد و نتوانستیم در نیمه دوم جبران کنیم."

نوری شاهین هم با تایید صحبت های کل، گفت:" ما باید بعد از گل اول، یک گل دیگر می زدیم اما پای مان را از روی گاز برداشتیم. باید زهردارتر عمل می کردیم و در چنین دیدارهایی باید پیروز شویم.

اگر گل دوم را می زدیم، هرتا نمی توانست به بازی برگردد. آنها در نیمه دوم خوب دفاع کردند و از اشباهات ما در نیمه اول بهره بردند. ما خیلی ناراحت هستیم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391