برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مارتینو: ۱۵ دقیقه فاجعه بودیم ولی بعد از آن خوب کار کردیم؛همیشه دلتنگ غایبانمان هستیم

دوشنبه، ۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۵۲ — گل

پدرو چه وقتی درترکیب اصلی است و چه وقتی درنیمه دوم وارد میدان می شود، همیشه خوب است. هر سرمربی ای دوست دارد چنین بازیکنی داشته باشد

جراردو تاتا مارتینو

تاتا مارتینو سرمربی آرژآنتینی بارسلونا در پایان بازی دیشب تیمش مقابل ختافه در گفتگو با خبرنگاران شرکت کرد. دراینجا می توانید گزیده ای از صحبت های او را مطالعه کنید:

*شروع بد بارسا:در ابتدا باید با ضربه پیکه ۰-۱ جلومی افتادیم ولی دروازه بان حریف شوت او را مهار کرد. بعد از آن ۱۵ دقیقه فاجعه بار داشتیم و ۰-۲ از حریف عقب افتادیم ولی تیممان شرایطش را حفظ کرد و همان طور که صحبت کرده بودیم بازی کرد. بدین ترتیب توانستیم نتیجه را برگردانده و بازی خوبی را ارائه دهیم. باید آن ۱۵ دقیقه فاجعه بار را بررسی کنیم ولی در طول ۷۰ دقیقه خیلی خوب بودیم.

*پدرو: نیازی به این ندارم که پدرو در هر بازی ۳ گل بزند. چون او همیشه به گل می رسد. بازی فوق العاده ای را انجام داد و البته تیم هم خوب بازی کرد وهیچ وقت ناامید و تسلیم نشد. پدرو چه وقتی که درترکیب اصلی است و چه وقتی درنیمه دوم وارد میدان می شود، همیشه خوب است. هر سرمربی ای دوست دارد چنین بازیکنی داشته باشد. پدرو می داند که نبرد ورقابت درپست او بالاست. اسپانیایی‌ها دقیقا می دانند که پدرو چگونه است.

*سبک بازی: وقتی تلاش می کنیم، همیشه به یک نحو کار می کنیم. ولی ختافه هربار که به سمت دروازه ما می آمد، یک ضربه کاری به ما می زد. شیوه بازگشت و واکنش نشان دادن یک تیم این گونه است که تیم از فوتبالش دست نکشد

*الکسیس سانچس: عملکرد بازیکنان با گلهایشان آنالیز می شود ولی الکسیس کارهای زیادی برای تیم انجام می دهد. او و پدرو در جریان بازی مشارکت می کنندو با سخاوتمندی کار می کنند و اگر گل بزنند که چه بهتر ولی حتی وقتی که گل نزنند هم به تیم کمک می کنند

*غایبان: ماچه وقتی که می بریم و چه وقتی می بازیم دلتنگ غایبان تیممان هستیم.ترجیح می دهم که باشند وبازیکنانی را ببینم که به خاطر بازی نکردن عصبانی شده اند. اینکه حق انتخاب داشته باشی را ترجیح می دهم

*غایبان فراوان: همیشه فکر می کنم که بارسا می تواند یک تیم عالی باشد. غیبت بازیکنان قابل توجیه نیست ودرغیاب هرکسی تیم باید خوب بازی کند و ببرد. این حس را داریم که تیم درحال رشد است و احساس راحتی می‌کند و بازیها را مدیریت می نماید.

*بوسکتس ودریافت کارت زرد عمدی به خاطر حضور در بازی با اتلتیکو: من به غایبانی که در بازی الچه خواهم داشت فکر می کنم و به بازی بااتلتیکونمی اندیشم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391