برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماسچرانو: گواردیولا خاص تر از خاص است

شنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۵ — گل

من سرمربیان باپرستیژ زیادی داشته ام ولی گواردیولا چیز دیگری است. او دید تو به زندگی فوتبالی را تغییر می دهد

خاویر  ماسکرانو

خاویر ماسچرانو ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا مطلبی را در وب سایت کانچاینای آرژانتین نوشته ودر آن به تمجید از پپ گواردیولا پرداخته.

او با نوشتن مطلبی در این روزنامه در مورد گواردیولا و توانایی او در توصیف وتشریح فوتبال و هدایت تیم‌ها نوشته:« به ندرت دیده ام که کسی مثل گواردیولا بتوانداین چنین گروه های بازیکنان را مدیریت کند .او مرا دوباره کشف کردو درپستی به کار گرفت که هیچ وقت تصورش را هم نمی کردم که بتوانم در آن پست بازی کنم. او سرمربی ای خاص تر از خاص است. گواردیولا فردی متفاوت و فراموش نشدنی است. می دانم که اگر گواردیولا نبود، هرگز نمی توانستم در بارسلونا بازی کنم.»

ستاره آرژانتینی که در توصیف گواردیولا واژه کم آورده ادامه داده:« من سرمربیان باپرستیژ زیادی داشته ام ولی گواردیولا چیز دیگری است. او دید تو به زندگی فوتبالی را تغییر می دهد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391