برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماسچرانو: حال مسی خوب است و باآغوشی باز منتظرش هستیم

دوشنبه، ۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۴ — گل

خاویر ماسچرانو مطمئن است که بارساو مسی سال ۲۰۱۴ را در اوج آغاز خواهند کرد

خاویر ماسچرانوستاره آرژآنتینی باشگاه بارسلونا در صحبت هایی از بهبود لیونل مسی و رهایی او از بند مصدومیت ابراز رضایت کرده. او در گفتگو با تی وای سی اسپورتس و به بهانه حضور در دیدار دوستانه روز ۲۷ دسامبر در روساریو گفت:« من در طول تمام مدت مصدومیت مسی با او صحبت می کردم و می دانم که حالش خیلی خوب است و روند بهبودش خیلی خوب پیش رفته.»

ماسچرانو در بازی دوستانه ای که توسط ماکسی رودریگس و خاویرزانتی ترتیب داده شده بود شرکت کرد و در صحبت هایی درمورد مسی گفت:« با وجودی که تیم ما در غیاب مسی وظایفش را انجام داد ولی همه آرزو می کنند که او هرچه زودتر به جمع ما بازگردد. ما با آغوشی باز انتظارش را می کشیم؛ چه در بارسلونا و چه در تیم ملی آرژآنتین. مسی مهره مهمی برای هردو تیم است.»

ماسچرانو مطمئن است که مسی در بازگشت به بارسلونا در روز ۲ژآنویه در اوج خود به بارسلونا بازخواهد گشت و او دراین باره گفته:« آنچه مسی را خوشحال و راضی می‌کند این است که در داخل زمین چمن باشد. امیدواریم که بتواند خیلی سریع این حس راحتی را لمس کند.»

توقعات از ماسچرانو و مسی در اوج است؛ چه در بارسا و چه در تیم ملی آرژآنتین و خود ماسچرانو دراین باره گفته:« جام جهانی برزیل فراتر از هرچیزی است. ما امیدواریم که در شرایطی که همه بازیکنان تیممان سالم باشند به جام جهانی رفته و بعد از فصلی طولانی عملکرد خوبی را به اجرا بگذاریم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391