برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مصدومیتی دیگر برای ژآبی آلونسو: پاره شدن پرده گوش چپ ستاره اسپانیایی

دوشنبه، ۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۵ — گل

در جریان بازی رئال مقابل والنسیا آرنج ماتیئو با قدرت به گوش آلونسو برخورد کرد. او توانست تا پایان بازی تیمش را همراهی کند ولی بلافاصله بعد ازاتمام بازی به کلینیک منتقل شد

ژابی  آلونسو

ژابی آلونسو بازیکن باتجربه رئال مادرید در جریان بازی دیشب تیمش مقابل والنسیا که در ورزشگاه مستایا برگزار و با برد کهکشانی‌ها همراه بود با مصدومیت دیگری مواجه شد.او که در طول سال ۲۰۱۳ با مصدومیت های متعددی روبرو شده، در جریان این بازی و در پی برخورد آرنج ماتئو، بازیکن حریف به گوشش، با پارگی پرده گوشش روبرو شد.

سران باشگاه مادریدی این خبر را با انتشار بیانیه ای رسمی بازتاب دادند و طی آن یادآور شدند که بعد ازاین برخورد، آلونسو توانست به بازی ادامه دهد ولی بلافاصله بعد از اتمام مسابقه به کلینیکی در والنسیا منتقل شد و بعد از این بازی او در والنسیا ماندگار شد.کادنا سر درگزارشی یادآوری کرد که پزشکانی که او را در بیمارستان مورد معاینه قرار دادند به او اجازه پرواز ندادند و نتیجه آزمایشات، به تشخیص آنها قطعیت بخشید.

این اتفاق در دقیقه ۱۳ نیمه دوم بازی رخ داد و آرنج ماتئو به گوش چپ آلونسو برخورد کرد. آلونسو روی زمین افتاد و در داخل زمین چمن درمان شد و توانست به جریان بازی برگردد. او بعد ازاتمام بازی هم در تست های آنتی دوپینگ شرکت کرد واز آنجا که دردش کاهش نیافته بود ترجیح داد تا به بیمارستان برود ودر بیمارستان والنسیا بستری شد و هنوز اخبار جدیدی درمورد وضعیت او منتشر نشده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391