برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ساخت مستندی درمورد زندگی مسی در آرژآنتین

یکشنبه، ۲۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۲ — گل

از هفته دوم فوریه، ضبط یک مستند که حاصل زحمات الکس د لا ایگلسیاست، و در مورد زندگی لیونل مسی است آغاز خواهد شد

طبق اعلام روزنامه ال موندو دپورتیوو از هفته دوم فوریه، ضبط مستندی که محصول همکاری مشترک کمپانی مدیاپرو و شهرداری روساریو است آغاز خواهد شد. این مستند در مورد زندگی لیونل مسی در آرژانتین است که کارگردانی آن را الکس د لا ایگلسیا برعهده داشته و خورخه والدانو نیز در ساخت آن مشارکت و همکاری زیادی داشته است.

رسانه های آرژآنتینی روز گذشته در گزارش های خود از حضور این کارگردان اسپانیایی در زادگاه مسی خبر دادند و یادآوری کرده اند که او علاوه بر خانه پدری مسی به دیدارجاهای مختلفی از جمله مدرسه ای که مسی در آن درس می خوانده و تجهیزات ورزشگاه نیولز اولدبویز نیز رفته است.

این مستند در مورد روزهای کودکی لیونل مسی ودوره ای است که او اولین گامهایش را در دنیای فوتبال برداشته. کارگردان این فیلم اخیرا فیلم های بزرگی از جمله «جادوگان» «روز دیوها» و... چندین فیلم دیگر راکارگردانی کرده است. او بعد از بازدید از مراکز مدنظرش در روساریو، بلافاصله به اسپانیا بازگشت.

این فیلم محصول مشترک دو کشور اسپانیا- آرژانتین خواهد بود و طبق اطلاعات منتشره،کارگردان اسپانیایی فیلم بعد از بازدید از خانه پدری مسی و مدرسه ای که او در آن درس می خوانده، به سراغ کمپ فوتبالی محله گراندلی در جنوب شهر روساریو که مسی در آن برای اولین بار یک بازی را برگزار کرده رفته و از دفتر روزنامه «مالویناس آرخنتیناس» که به باشگاه نیولز اولدبویز اختصاص دارد بازدید کرده وضمن دیدار با مدیر این روزنامه اطلاعاتی درمورد روزهای کودکی مسی گرفته.

خورخه والدانو نیز همکاری گسترده ای با این پروژه داشته و قرار براین است که کارگردان اسپانیایی بین روزهای دهم تا ۱۷ فوریه به آرژآنتین بازگشته و پروسه فیلم برداری را آغاز کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391