برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروفسور مولینا: یک تیم آماده پرداخت ۴۰۰ میلیون یورو برای خرید مسی است

شنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۸ — گل

جراردو مولینا، پروفسور ومتخصص مارکتینگ ورزشی در صحبت هایی اعلام کرده که یک باشگاه ورزشی حاضر به پرداخت ۴۰۰ میلیون یورو برای خرید مسی شده است

جراردومولینا، پروفسور و متخصص مارکتینگ ورزشی در شرکت اسپورت مارکتینگ در صحبت هایی راجع به ارزش ۴۰۰ میلیون یورویی مسی در بازار صحبت کرده است.

او در گفتگو با شبکه کادنا سر اعلام کرده که یک باشگاه است که حاضر است چنین مبلغی را برای خرید این ستاره آرژانتینی هزینه کند و دراین باره گفته:« یک باشگاه هست که آماده است تا با حمایت از دولتشان، مبلغ ۴۰۰ میلیون یورو برای خریداری مسی هزینه کند. البته سه باشگاه اروپایی هستند که از ما درخواست کردند تا چنین مطالعاتی را انجام دهیم تا درنتیجه آن ارزش واقعی مسی مشخص شود. ما نمی توانیم بگوئیم که کدام باشگاه‌ها چنین درخواستهایی داشته اند. این باشگاه‌ها از ما خواستند تا این مطالعات را انجام دهیم تا آنها بتوانند احتمال خریداری لیونل مسی را بررسی کنند.»

که طبق بررسی های انجام شده و اعلام روزنامه هایی از جمله آ.اس و موندودپورتیوو، این تیم، تیمی نیست به جز پاری سن ژرمن که حاضر به پرداخت چنین مبلغی برای خریداری مسی است.

پروفسور مولینا ادامه داد:« ارزش رسانه ای مسی پنج برابر کریستیانو رونالدوست؛ طبق مطالعات انجام شده، ارزش رونالدو ۱۵۰ تا ۱۶۰ میلیون یورو است. مبلغ ذکر شده در بند جدایی زودهنگام مسی ۲۵۰ میلیون یورو است ولی از نظر من این رقم مردود است. این روزها بازیکنی در دنیای فوتبال وجود ندارد که ارزشش بیشتراز لئو مسی باشد. طبق تحقیقات به عمل آمده در بازار نقل و انتقالات ۵ سال اخیر، ارزش مسی ۴۰۰ میلیون یورو است.»

در بررسی انجام شده توسط شرکت یورومریکاس سپورت مارکتینگ، ارزش لیونل مسی در شرایطی برآورد شده که سه فاز بررسی به عمل آمده.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391