برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مسی: از نحوه پیشروی اوضاع راضی هستم

دوشنبه، ۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۶ — گل

در روز اول ژانویه به بارسلونا برمی گردم تا فرادی آن روز تمریناتم را با هم تیمی هایم آغاز کنم. این همان چیزی است که درحال حاضر کم دارم.

لیونل مسی ستاره آرژآنتینی باشگاه بارسلونادر گفت و گوی کوتاهی با برنامه کواترو در مورد برنامه هایش درروزهای آتی صحبت کرده.

مسی اعلام کرده که روز اول ژانویه سوار برهواپیما به سمت اسپانیا پرواز خواهد کرد تاتمریناتش را زیر نظر تاتا مارتینو آغاز کند.

ستاره آرژانتینی گفته:« در روز اول ژانویه به بارسلونا برمی گردم تا فرادی آن روز تمریناتم را با هم تیمی هایم آغاز کنم. این همان چیزی است که درحال حاضر کم دارم.»

مسی ادامه داد:« از نحوه پیشروی همه چیز راضی هستم. از همان روز اولی که مصدوم شدم، در تجهیزات بارسلونا تمریناتم را آغاز کردم و بعد از آن به آرژآنتین آمدم. اینجا تمریناتم را دنبال کردم و الان ده روز یا ۳ هفته است که تلاش می کنم تا از نظر فیزیکی به روزهای اوج بازگشته و بتوانیم خیلی زود به میادین برگردم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391