برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو: تری این فصل بار دیگر کیفیت فوق العاده اش را ثابت کرد

دوشنبه، ۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۲ — گل

این مدافع باتجربه که در دیدار شب گذشته مقابل لیورپول، به چهارمین بازیکن در تاریخ باشگاه چلسی تبدیل شد که از مرز ۶۰۰ بازی گذشت.

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، بعد از رسیدن جان تری به رکورد ۶۰۰ بازی برای آبی ها، کاپیتان تیمش را مورد ستایش قرار داد.

این مدافع باتجربه که در دیدار شب گذشته مقابل لیورپول، به چهارمین بازیکن در تاریخ باشگاه چلسی تبدیل شد که از مرز ۶۰۰ بازی گذشت.

مورینیو با ستایش از تری، گفت:" فکر می کنم بیش از رسیدن به رکورد ۶۰۰ بازی این است که او در همه ۱۹ دیدار این فصل چلسی در لیگ برتر حضور داشت. تنها پتر چک در تیم ما چنین رکوردی دارد و او هم دروازه بان است.

به جز او، جان تنها بازیکن ماست که ۱۹ بازی را ۹۰ دقیقه کامل بازی کرد و این برای بازیکنی که فصل قبل خیلی‌ها فکر می کردند دچار افت شده، فوق العاده است.

او کیفیت فوق العاده ای به نمایش گذاشت؛ من برای او خوشحالم. من در ابتدای فصل به او گفتم که من با بازیکنانی که از قبل با آنها کار کرده ام، ارتباط ویژه ای دارم اما هیچ پستی به هیچ بازیکنی بدون دلیل داده نمی شود؛ تنها به این خاطر که با آنها رابطه خوبی دارم.

در حال حاضر، هر دیداری که او به میدان می رود، تنها به این خاطر نیست که من دوست او هستم یا به خاطر احترامی که از اولین دوره حضور من در این باشگاه، بین ما وجود دارد. او به خاطر اینکه فوق العاده کار می کند، این فرصت‌ها را به دست می آورد."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391