برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو و انتقاد دوباره از خبرنگاران اسپانیایی: مرزی میان بی احترام و انتقاد وجود دارد

یکشنبه، ۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۴ — گل

آقای خاص مورد اختلافاتش با خبرنگاران اسپانیایی به صحبت پرداخته و یادآوری کرده که آنها پایشان را از گلیمشان فراتر می گذاشتند

این طور به نظرمی رسد که ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی چلسی هنوز دوران پرفراز و نشیب حضورش روی نیمکت مربیگری رئال مادرید را فراموش نکرده و روز جمعه در کنفرانسی خبری مجددا در مورد اختلافاتش با خبرنگاران اسپانیایی به صحبت پرداخته و یادآوری کرده که آنها پایشان را از گلیمشان فراتر می گذاشتند.

آقای خاص در کنفرانس خبری اش در لندن در توضیح دلیل تیره شدن روابطش با رسانه های اسپانیایی توضیحاتی را ارائه کرد و گفت:« یک مرزی بین انتقاد و بی احترامی وجود دارد. اگر افراد این حد و مرز را نشناسند، دقیقا همان چیزی می شود که در رئال مادرید شاهدش بودیم: در طول سه سال زندگی نه روزنامه‌ها را می خواندم ، نه سراغ تلویزیون می رفتم، و نه رادیوهای اسپانیایی ؛ زندگی خودت را می کنی.»

رابطه مورینیو در طول سه سال حضورش در اسپانیا با رسانه های خبری این کشور پرفراز و نشیب بود. او روزنامه‌ها را به تلاش برای ضعیف تر نمودن تیمش متهم می کرد و معتقد بود که رسانه‌ها از او و تیمش حمایت نمی کنند و در عین حال باور داشت که بارسا از این حمایت رسانه ای برخوردار است. مورینیو که در طول این سه سال قربانیان زیادی را به جای گذاشت و دشمنان زیادی را برای خودش تراشید، بارها در سالن کنفرانس های خبری با خبرنگاران کل کل کرده و حتی با برخی درگیری لفظی پیدا کرد و با عصبانیت پاسخ سوالات آنها را می داد

او یک بار در پاسخ به سوال آنتون مئانا، از رادیو مارکا گفته بود:« من یک سرمربی تراز اول هستم و تو یک روزنامه نگار آشغال.»

آقای خاص جلسات تمرینی تیمش را پشت درهای بسته برگزار می کرد و خبرنگاران و حتی هواداران هم نمی توانستند به تماشای تمرینات تیم بیایند. مورینیو بارها آیتورکارانکا را به جای خودش به سالن کنفرانس خبری می فرستاد و گویا این خاطرات آنقدر او را آزرده خاطر کرده که مورینیو هنوز به یاد روزهای سختش دراسپانیا هست و درگفتگو با خبرنگاران انگلیسی از دلایلش برای بدرفتاری باخبرنگاران اسپانیایی حرف زده

البته شواهد و قراین حکایت از آن دارد که مورینیو معمولا ارتباط خوبی با خبرنگاران ندارد و در طول دوران حضورش درایتالیا و هدایت اینتر نیز او مجبور به پرداخت جریمه ای ۱۳ هزار یورویی شد. دلیل این جریمه توهین و برخورد فیزیکی با خبرنگار روزنامه کوریره دلو سپورت بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391