برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو: اگر ماتا می خواهد برود، درها به رویش باز است

پنجشنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۱۲ — گل

سرمربی پرتغالی در صحبت هایی تاکید کرده که او دوست دارد تا ماتا در استمفورد بریج بماند ولی شخصا ترجیح می دهد تا با بازیکنانی که در باشگاه احساس ناراحتی می کنند صحبت کند

ژوزه مورینیو

ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی چلسی در صحبت هایی اعلام کرده که اگر خوان ماتا می خواهد تا از چلسی جدا شود، درها به رویش باز است.

چلسی دیشب موفق شد تا با نتیجه ۰-۳ از سد ساوثهمپتون عبور کند و کنفرانس خبری مورینیو در پایان بازی مملو بود از سوالاتی راجع به آینده ماتای ۲۵ ساله که بعد از تعویض شدنش در دقیقه ۵۳ بازی مستقیما به سوی نیمکت رفت و بدون دست دادن از کنار مورینیو عبور کرد.

دراین بازی اسکار و ویلیان نمایش فوق العاده ای را به اجرا گذاشتند ولی ناامیدی ماتا در زمان ترک زمین اتفاق اصلی و کلیدی این بازی بود.

درپایان بازی مورینیو در پاسخ به این سوال که آیا می خواهد که ماتا که دو سال پیش بهترین بازیکن فصل چلسی شناخته شده بود را در تیمش نگاه دارد یا خیر گفت:« من می خواهم او را نگاه دارم. واقعا می خواهم ماتا بماند و نمی خواهم از تیم جدا شود. خواسته من این است. ولی از نظر من درها به روی او باز است. درهای باشگاه کاملا باز است؛ وقتی بازیکنی می خواهد با ما برسرمیز مذاکره بنشیند، ما منتظر او هستیم.»

مورینیو ادامه داد:« ولی اگر از من بپرسید: آیا من از سران باشگا ه می خواهم که ماتا بفروشند یا نه باید بگویم که من چنین خواسته ای را نداشته ام که بازیکنی این چنینی را به فروش برسانیم.»

مورینیو در ادامه یادآوری کرد که رفتار ماتا در زمان تعویض اهمیت چندانی ندارد و تاکید کرد که ناراحتی ماتا، یک ناامیدی گروهی بوده و نه یک ناراحتی فردی. او ادامه داد:« فکر می کنم ناامیدی و ناراحتی ماتا به خاطر نتیجه بازی بود. چون او می دانست که ما بایست به پیروزی می رسیدیم. اگر ما دراین بازی پیروز نمی شدیم، تفاوت وفاصله مان با صدرجدول بیشتر می شد. به همین خاطر فکر می کنم ناامیدی او به خاطر این موضوع بود. بعد از بازی همه، حتی ماتا در رختکن تیم خوشحال بودند و به شادی می پرداختند. پس من هم باید باور کنم که آن ناراحتی به خاطر نتیجه بازی بود.»

مورینیو در مورد مایکل اسین یادآوری کرد که نمی تواند به او درمورد حضورش درترکیب اصلی تضمینی بدهد و گفت:« بازیکنان باید با شایستگی هایشان دقایقی برای حضور درترکیب اصلی بخرند. من نمی توانم به هیچ کسی تضمین بدهم که می تواند در ترکیب اصلی قرار بگیرد. آنها باید برای خودشان دقیقه بخرند. من نمی توانم به کسی چیزی قول بدهم.»

بدین ترتیب مورینیو به طور غیرمستقیم درهای خروجی باشگاه را به اسین نیز نشان داده است

این در حالی است که مدیربرنامه های اسین اخیرا نارضایتی این بازیکن غنایی را از شرایطش در استمفورد بریج ابراز کرده بود و گفته بود:« تعدادی از تیم های اروپایی درمورد شرایط اسین پرسیده اند.برخی از این تیم‌ها در لیگ قهرمانان اروپا بازی می کنند و مایکل می تواند آنها را در اروپا نیز همراهی کند. چون نامش در لیست بازیکنان چلسی در لیگ قهرمانان اروپا ثبت نشده است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391