برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تمدید قرارداد پاری سن ژرمن با نایک تا سال ۲۰۲۲

یکشنبه، ۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۴۴ — گل

این باشگاه اولین قراردادش را با نایک را در فصل ۹۰-۱۹۸۹ امضا کردند؛ قراردادی که شامل تهیه همه لباس های این باشگاه توسط این کمپانی آمریکایی بود.

باشگاه پاری سن ژرمن تایید کرد که قراردادشان با کمپانی نایک را تا پایان فصل ۲۲-۲۰۲۱ تمدید کردند.

این باشگاه اولین قراردادش را با نایک را در فصل ۹۰-۱۹۸۹ امضا کردند؛ قراردادی که شامل تهیه همه لباس های این باشگاه توسط این کمپانی آمریکایی بود.

اکنون دو طرف این قرارداد را برای تقریبا یک دهه دیگر تمدید کردند.

ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن، به خبرنگاران گفت:" ما بسیار خوشحالیم که کمپانی نایک، یکی از بهترین و پیشروترین کمپانی های تولید پوشاک ورزشی در دنیا، تصمیم گرفت تا همکاری اش را با ما ادامه بدهد.

این نشان می دهد که آنها به جاه طلبی ما ایمان دارند. پاری سن ژرمن اکنون به یکی از بهترین باشگاه های دنیا تبدیل شده است."

ترور ادواردز، رئیس کمپانی نایک، هم گفت:" ما خوشحالیم که به همکاری مان با پاری سن ژرمن ادامه می دهیم. ما همکاری مان با این باشگاه را ۲۳ سال قبل آغاز کردیم و هیچ وقت به اندازه حالا، پتانسیل همکاری با این باشگاه به این اندازه خوب نبود.

پاری سن ژرمن یکی از باشگاه های جاه طلب و آینده نگر است و ما منتظر همکاری های آینده هستیم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391