برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیگرینی: تنهایی، بهایی است که برای موفقیت می پردازم

پنجشنبه، ۵ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۶ — گل

مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی، معتقد است دوری از خانواده، بهایی است که او برای رسیدن به موفقیت در شغل مربیگری می پردازد.

مانوئل پیگرینی

او که پیش از پیوستن به منچسترسیتی در تابستان گذشته، نزدیک به یک دهه در اسپانیا، هدایت ویارئال، رئال مادرید و مالاگا را برعهده داشت، تعطیلات کریسمس را دور از همسر و سه پسرش، مانوئل، خوان ایگناسیو و نیکلاس، سپری می کند. او تایید کرد که تنهایی، بهایی است که او برای رسیدن به موفقیت باید بپردازد.

او به دیلی تلگراف گفت: "از نظر شخصی در این حرفه، بهتر است که تنها باشید. ۱۲ سال کار در خارج از کشور (آرژانتین و اروپا) دشوار است. مربیان آرژانتینی زیادی هستند که تنها ۳-۲ سال در اروپا مربیگری می کنند.

این بهایی است که فرد می پردازد اما از لحاظ حرفه ای، به سود مربی است. این باعث شد تا سه فرزندم به من خیلی نزدیک باشند و دوستان خیلی خوبی برای من محسوب می شوند. آنها خیلی مستقل هستند. البته این به آن معنا نیست که شرایطی پیش نمی آید که آنها به من نیاز پیدا نمی کنند.

شاید اگر به عقب برگردم، آنها را با خودم می آوردم اما این به معنای آن بود که همسرم یک شغل مهم را از دست بدهد، پسرم از دانشکده پزشکی بیرون بیاید و سایر فرزندانم هم تحصیلات شان را نیمه کاره بگذارند. فکر نمی کنم از نظر ذهنی قدرت چنین کاری را داشتم. من به همه آنها افتخار می کنم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391