برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

الشعراوی: می خواهم در میلان بمانم

چهارشنبه، ۲۳ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۳۴ — گل

این مهاجم جوان به دلیل مصدومیت های سریالی در این فصل فقط چهار بازی برای میلان در لیگ انجام داده امابه تازگی پیشنهادی قابل توجه از یک باشگاه روسی که نام آن فاش نشد، دریافت کرد

استفان الشراووی

استفان الشعراوی، ستاره جوان میلان، اعلام کرد با وجود پیشنهاد وسوسه انگیز اخیر، قصد دارد در این باشگاه بماند. این مهاجم جوان به دلیل مصدومیت های سریالی در این فصل فقط چهار بازی برای میلان در لیگ انجام داده امابه تازگی پیشنهادی قابل توجه از یک باشگاه روسی که نام آن فاش نشد، دریافت کرد. اما او همچنان به ادامه حضور در سن سیرو فکر می کند. او به کوریره دلوسپورت گفت:" من بسیار بد شانس بودم. در ماه سپتامبر من مشکلات عضلانی داشتم و از آن زمان به بعد با مصدومیت های سریالی دست و پنجه نرم کردم. با جراحی که بر روی پایم در ماه سپتامبر انجام دادم این آسیب دیدگی به اوج خود رسید. مهم ترین چیز برای من بازگشت به میلانلو است تا در کمترین زمان ممکن با بهودی کامل به میادین بازگردم.

چند ماه گذشته بسیار برای من سخت گذشت؛ چه موضوع مصدومیت‌ها و چه تغییر مربی. من بسیار مدیون آلگری هستم- او زمانی که تازه به این تیم آمدم، واقعا من را باور داشت. اما در حال حاضر ما سیدورفی را داریم که مثل یک هم تیمی برای ما است و در گذشته در رختکن بسیار به من کمک میکرد. می دانم که او می تواند کارهای بزرگی انجام دهد. هرگز احساس نکردم از پروژه ای که در میلان در جریان است جدا هستم، حتی زمانی که در با مصدومیت‌ها در بدترین فرم خود بودم. پیشنهادهایی از باشگاه روسی وجود داشت اما من تصمیم گرفتم در میلان بمانم چرا که این چیزی بود که می خواستم. می خواهم در اینجا به یک قهرمان مبدل شوم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391