برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رقم واقعی انتقال نیمار اعلام شد،خانواده نیمار پول هنگفتی به جیب زدند

شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۸ — مهر

پدر نیمار با نقض بند محرمانه بودن قرارداد انتقال پسرش به بارسلونا رقم واقعی انتقال این ستاره برزیلی را به آبی و اناری‌ها اعلام کرد.

انتقال نیمار ستاره برزیلی از سانتوس به بارسلونا به گفته رسانه های اسپانیایی ۵۷.۱ میلیون یورو هزینه داشته است اما به دلیل اعتراض یکی از اعضای باشگاه بارسلونا به اختلاس مالی در این انتقال دادگاه تحقیقات خود برای بررسی این انتقال را آغاز کرد.

ساندرو روسل رئیس باشگاه بارسلونا برای پاسخ به سئوالاتی در مورد این پرونده به دادگاه فراخوانده شد اما ساعاتی بعد از آن پنجشنبه از سمت خود به عنوان رئیس باشگاه بارسلونا استعفا کرد.

بارسا علاقه ای به فاش کردن رقم رسمی انتقال نیمار نداشت اما بعد از جلسه جمعه شب هیئت مدیره باشگاه جوزپ بارتومئو جانشین ساندرو روسل در کنفرانسی خبری اعلام کرد پدر نیمار اجازه داده رقم رسمی انتقال پسرش به بارسا اعلام شود.

اکنون رقم اصلی انتقال نیمار ۸۶.۲ میلیون یورو اعلام شده است. رقم اولیه ۵۷.۱ میلیون یورو بوده که ۱۷.۱ میلیون یورو آن به سانتوس رسیده و ۴۰ میلیون یورو آن هزینه غرامت به کمپانی بوده که خانواده نیمار مالک آن هستند.

اما در بخش هایی دیگر ۱۰ میلیون یورو به عنوان پاداش امضای قرارداد و پرداخت هایی دیگر تحت عناوین مختلف به خانواده نیمار بوده که رقم اصلی و کلی این قرارداد را به عدد ۸۶.۲ میلیون یورو می رساند.

بارسا هم اکنون تحت قراردادی ۵ ساله، سالانه ۸.۸ میلیون یورو به نیمار دستمزد می پردازد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391