برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اسکولاری: اگر قهرمان جام جهانی نشویم، به سفارت کویت پناه می برم

شنبه، ۱۹ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۱ — گل

سرمربی تیم ملی برزیل در مورد ناکامی احتمالی تیمش در جام جهانی ۲۰۱۴ به شوخی پرداخته

لوئیس فلیپه اسکولاری سرمربی باتجربه تیم ملی برزیل روز جمعه درکنفرانسی خبری شرکت کرد و با لحن طنزآلودی در مورد ناکامی احتمالی تیمش در جام جهانی و قهرمان نشدن دراین تورنمنت حساس صحبت کرد.

او گفت:« قهرمانی در جام جهانی کار خیلی سختی نیست ولی اگر ما قهرمان جام جهانی نشویم، من به سفارت کویت پناه می برم. اگر ببازیم، اینجا یک دفتر سفارت کویت در نزدیکی است. من به آنجا خواهم رفت و پناهندگی خواهم گرفت.» او در ادامه صحبتهایش که در جمع دانش آموزانی در شهر برزیلیا برگزار می‌شد ادامه داد:« باید آرامشتان را حفظ کنید. مسئولیت من برای قهرمان کردن تیم ملی برزیل در جام جهانی اغراق آمیزنیست. ما به تیمهای حریف احترام می گذاریم ولی قهرمانی در جام جهانی آنقدرها هم دشوار نیست.»

فیل بزرگ که در سال ۲۰۰۲ سلسائو را قهرمان جام جهانی نمود گفت:« در این شرایط کار برای قهرمان نمودن برزیل در جام جهانی آنقدرها هم دشوار نیست.»

این طور به نظر می رسد که او با خوش بینی تمام منتظر آغاز جام جهانی است و یادآوری کرده که همه چیز طبق برنامه پیش می رود

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391