برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیفا خواستار افزایش شمار کارگران فعال در ورزشگاه شهر کوریتیبا شد

جمعه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۱۵ — واحد مرکزی خبر

رسانه های محلی برزیل روز پنجشنبه گزارش دادند یکی از معاونان فدراسیون بین المللی فوتبال - فیفا - خواستار افزایش شمار کارگران فعال در ورزشگاه شهر کوریتیبا به منظور تکمیل کارهای باقیمانده در این ورزشگاه شد.

ماه گذشته، ژروم والکه دبیرکل فیفا هشدار داد این ورزشگاه به سبب تأخیر شدید در روند ساخت و ساز آن، ممکن از فهرست ورزشگاه های میزبان جام جهانی برزیل حذف شود. پس از بازرسی مقامات فیفا در روز ۱۸ ماه فوریه از ورزشگاه کوریتیبا مشخص خواهد شد ایا این ورزشگاه در فهرست ورزشگاه های میزبان رقابت های جام جهانی باقی خواهد ماند یا خیر. بر اساس گزارش روزنامه فولا دِ اس پائولو، از زمان بازرسی قبلی فیفا در روز ۲۱ ژانویه، شمار کارگران در این ورزشگاه از ۱۵۰ نفر به هزار و ۱۱۴ نفر افزایش یافته است. این در حالی است که چمن و ۱۵ هزار صندلی این ورزشگاه نصب شده اند و سقف ورزشگاه نیز تقریبا تکمیل شده است.

اما رجینالدو کوردیه رو از مقامات سازماندهی بازی‌ها در کوریتیبا روز پنجشنبه اعلام کرد چارلز بوتا معاون فیفا در امور ورزشگاه‌ها خواستار افزایش شمار کارگران در این ورزشگاه به منظور سرعت بخشیدن به روند تکمیل آن شده است. باشگاه فوتبال اتلتیکو پارانانسه - مالک ورزشگاه کوریتیبا - در پی دریافت وام ۲۷ میلیون دلاری از بانک توسعه ملی برزیل به منظور سرعت بخشیدن مرحله نهایی ساخت و ساز در این ورزشگاه است.

به گزارش خبرگزاری شین هوا از کوریتیبا، این ورزشگاه ۴۳ هزار نفری در جنوب برزیل قرار است میزبان چهار دیدار جام جهانی باشد. کوریتیبا یکی از پنج ورزشگاهی است که به منظور میزبانی رقابت های جام جهانی هنوز تکمیل نشده اند. این در حالی است که فیفا دسامبر ۲۰۱۳ را به عنوان ضرب الاجل نهایی تکمیل ورزشگاه های میزبان جام جهانی تعیین کرده بود. رقابت های جام جهانی برزیل از روز ۱۲ ماه ژوئن آغاز می شود و تا ۱۳ ماه ژوئیه ادامه خواهد داشت.

خبرهای مرتبط

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391