برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حضور فرانسه در مرحله مقدماتی یورو ۲۰۱۶

جمعه، ۴ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۰۹ — گل

فرانسه به عنوان تیم میزبان، در یورو ۲۰۱۶ حضور پیدا می‌کند اما به دلیل اینکه یکی از گروه، یک تیم از بقیه گروه ها، کمتر داشت، فرانسه به قرعه کشی اضافه خواهد شد

یوفا اعلام کرد فرانسه، میزبان رقابت های یورو ۲۰۱۶، هم در مرحله مقدماتی این رقابت‌ها حضور پیدا خواهد کرد.

البته فرانسه به عنوان تیم میزبان، در یورو ۲۰۱۶ حضور پیدا می‌کند اما به دلیل اینکه یکی از گروه، یک تیم از بقیه گروه ها، کمتر داشت، فرانسه به قرعه کشی اضافه خواهد شد تا برنامه همه گروه مانند هم شود. به این ترتیب، شاگردان دیدیه دشان احتمالا با یکی از تیم های قدرتمند سید ۱، همگروه خواهد شد.

این تصمیم به این دلیل گرفته شد که تیم های اروپایی میزبان جام جهانی و یورو، به دلیل درگیر بودن سایر تیم‌ها در رقابت های مقدماتی، نمی توانستند حریف تدارکاتی مناسبی برای خود پیدا کنند. اما خروس‌ها اکنون با حضور در دور مقدماتی، نیازی به برنامه ریزی برای دیدارهای تدارکاتی ندارند.

سیدبندی رقابت های مقدماتی یورو ۲۰۱۶ هم امروز انجام شد و تیم های اسپانیا، آلمان، هلند، ایتالیا، انگلیس، پرتغال، یونان، روسیه و بوسنی و هرزگووین در سید یک قرار گرفتند.

از هر گروه، دو تیم به طور مستقیم راهی یورو می شوند و بهترین تیم سوم نیز شانس صعود مستقیم را پیدا می کند.

۴ تیم باقی مانده نیز از دیدارهای رفت و برگشت ۸ تی سوم گروه‌ها مشخص خواهد شد.

قرعه کشی مرحله مقدماتی، یک ماه دیگر در نیون سوئیس برگزار می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391