برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مئولستین: برای خروج فولام از بحران، با فرگوسن مشورت کردم

دوشنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۴۰ — گل

فولام در این فصل نتایج خوبی کسب نکرده و اکنون به شدت خطر سقوط را احساس می کند؛ به همین دلیل مئولستین برای خروج از این شرایط، دست به دامان فرگوسن شده است.

رنه مئولستین، سرمربی فولام، فاش کرد که برای نجات تیمش از سقوط، از سرالکس فرگوسن کمک گرفته است.

فولام در این فصل نتایج خوبی کسب نکرده و اکنون به شدت خطر سقوط را احساس می کند؛ به همین دلیل مئولستین برای خروج از این شرایط، دست به دامان فرگوسن شده است.

او به خبرنگاران گفت:" من با سر الکس صحبت کردم. او همیشه در دسترس است.

بزرگترین درسی که من از کار کردن با او یاد گرفتم این بود که هر بار نتایج خوبی نمی گرفتیم، او با قدرت آماده بود تا شرایط را تغییر بدهد.

هرگز در صحبت‌ها یا رفتار او تردیدی نمی بینید و این به بازیکنان انتقال پیدا می کند. من هم دقیقا می خواهم در فوتبال چنین کاری انجام بدهم.

باید پیام تان را دقیق به تیم انتقال بدهید. باید آنها بدانند که می خواهید چه کار کنید و چرا.

دوم اینکه نباید از روی احساسات تصمیم گیری کنید؛ تنها به این خاطر که ناراحت هستید یا در انتهای جدول قرار دارید. نباید اجازه بدهید این شرایط روی شما تاثیر بگذارد. باید اعتقادتان را به این که در حال انجام دادن کار درست هستید، حفظ کنید."

خبرهای مرتبط

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391