برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گاسپارت: قرارداد رئال با فیگو کاملا غیرقانونی بود

جمعه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۱ — گل

می خواهم بارسا درلالیگا از سد رئال مادرید عبور کند وامیدوارم که گل برد بارسا را نیمار در دقیقه پایانی بازی بزند. اگر اینطور شود، من خوشبخت ترین مرد دنیا خواهم بود

خوان گاسپارت که در طول سالهای ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۳ ریاست باشگاه بارسلونا را برعهده داشت ودر یکی از تیره و تارترین دوره ها، بارسا را هدایت می کرد، حالا در صحبت هایی فلورنتینو پرس را به امضای قراردادی غیرقانونی با لوئیس فیگو، ستاره پرتغالی ای که بعد از جدایی از بارسا به رئال منتقل شد، متهم کرده است.

متن کامل گفتگوی گاسپارت امروز از شبکه های کواترو و تله سینکو پخش می شود و این دو شبکه تلویزیونی اسپانیایی گزیده ای از صحبتهای گاسپارت را به عنوان تبلیغ این برنامه پخش می کنند.

او که در طول ۲۲ سال، از سال ۱۹۷۸ تا سال ۲۰۰۰ دست راست نونیس در باشگاه بارسلونا بود، با مقایسه پرونده انتقال فیگو به رئال مادرید با پرونده انتقال اخیر نیمار به بارسلونا گفت:« این طور نگوئید؛ داستان پرونده فیگو تا به آسمان رسید. اگر پرونده دی استفانو، پرونده جنجالی قرن ۲۰ بود، پرونده فیگو پرونده قرن ۲۱ است. آنها فیگو را با قراردادی کاملا غیرقانونی خریداری کردند. در آن قرارداد مبالغ هنگفتی به آقای فیگو پرداخت شد؛ آن هم در شرایطی که او با بارسلونا قرارداد داشت و قرار براین شد که با پرداخت این پول، او بپذیرد که به رئال مادرید منتقل شود. به همین خاطرهم بود که رئیس باشگاه مادریدی این شجاعت را پیدا کرد که بگوید که اگر فیگو به بارسا نیاید، او تمام سهام و قطهای سهامداران باشگاه در طول یک سال را پرداخت خواهد کرد. تا جایی که من می دانم آقای روسل چنین حرفی نزده و اصلا چنین مقایسه ای درست نیست. می خواهم بارسا درلالیگا از سد رئال مادرید عبور کند وامیدوارم که گل برد بارسا را نیمار در دقیقه پایانی بازی بزند. اگر اینطور شود، من خوشبخت ترین مرد دنیا خواهم بود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391