برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برنامه بازیهای هفته نوزدهم بوندس لیگا: میزبانی باوارایی از فرانکفورت

جمعه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۵۰ — گل

هفته ی نوزدهم رقابت های بوندس لیگا جمعه عصر با یک دیدار آغاز شده و شنبه عصر با شش دیدار دیگری پیگیری می شود.

پپ گواردیولا و تیم بایر مونیخ

اوضاع جدول

در پایان هفته هیجدهم این رقابت‌ها در هفته ای که تیم های دیگر بالانشین یعنی بایرلورکوزن و بوروسیا دورتموند لغزش داشتند، بایرن با برد در خانه ی مونشن گلادباخ و یک دیدار معوقه اش برابر اشتوتگارت که در دقیقه نود به برتری رسید ۵۰ امتیازی شدو با ۱۳ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم جدول صدرنشینی اش را بیش از پیش غیر قابل دسترس ساخت. بایرلورکوزن و بوروسیا دورتموند با متحمل شدن یک باخت و یک مساوی با ۳۷ و ۳۳ امتیاز در همان رده های دوم و سوم باقی مانند، هر چند که بوروسیا دورتموند تنها به دلیل فاصل گل بهتر بالاتر از مونشن گلادباخی قرار گرفت که برابر بایرن تن به شکست داد. شالکه با کسب هر سه امتیاز با ۳۱ امتیاز به رده ی پنجم رسید. نورنبرگ به همراه آینتراخت برانشوآیگ با کسب ۱۴ و ۱۲ امتیاز تیم های قعرنشین بوندس لیگا تا پایان هفته هیجدهم محسوب می شوند

مهترین دیدارها

از هفته نوزدهم این رقابت‌ها در مهمترین دیدارها بوروسیا دورتموند در خارج از خانه به جدال برانشوآیگ قعرنشین می‌رود و بایرن در خانه انتظار فرانکفورت را می کشد، در حالی که بایرلورکوزن در بای ارنا به دیدار اشتوتگارت از میانه ی جدول می رود.

برترین گلزنان

روبرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی بوروسیا دورتموند در کنار راموس از هرتابرلین هر دو با ۱۱ گل در صدر این رده بندی قرار گرفتند، در حالی که ایبیسویچ مهاجم اشتوتگارت به همراه ماریو مندزوکیچ با ۱۰ گل زده رده های سوم و چهارم را به خود اختصاص دادند.پیر-امریک آبامیانگ مهاجم دورتموند هم با ۹ گل در رده ی بعدی قرار دارد.

جمعه ۱۱ بهمن ( ۳۱ ژانویه )

آینتراخت برانشوآیگ - بوروسیا دورتموند: ساعت ۲۳:۰۰

شنبه ۱۲ بهمن ( ۱ فوریه )

شالکه - وولفسبورگ: ساعت ۱۸:۰۰

بایرلورکوزن - اشتوتگارت: ساعت ۱۸:۰۰

هافنهایم - هامبورگ: ساعت ۱۸:۰۰

ماینز - فرایبورگ: ساعت ۱۸:۰۰

آگسبورگ - وردربرمن: ساعت ۱۸:۰۰

هانوفر - بوروسیا مونشگلادبخ: ساعت ۲۱:۰۰

یکشنبه ۱۳ بهمن ( ۲ فوریه )

هرتا برلین - نورنبرگ: ساعت ۱۸:۰۰

بایرن مونیخ - فرانکفورت: ساعت ۲۰:۰۰

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391