برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وکیل دی.آی.اس، یکی از مالکان نیمار:بارسا به من ۴میلیون یورو پیشنهاد کرد تا ساکت شوم

یکشنبه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۷ — گل

بارسااین پیشنهاد را ازطریق آندره کوری که برای باشگاه بارسا کار می‌کند به ما ارائه کردند. به من گفته شد که بدین ترتیب و با دریافت این پول همه چیزرا تمام کنم

روبرتو مورنو، وکیل شرکت دی.آی.اس مالک بخشی از حقوق نیمار در زمانی که او در سانتوس توپ می زد در گفت و گو با شبکه رادیویی لا سارسا به افشا گری پرداخته است. او که این روزها قصد دارد تا برای افشای برخی حقایق در مورد مبلغ پرداختی از سوی بارسلونا برای انتقال نیمار به این تیم، با باشگاه کاتالان وارد نبردی قضایی شود، اعلام کرده که سران بارسا قصد داشتند تا با رشوه دادن، او را ساکت کرده و از ادامه بررسی این پرونده منصرف نمایند.

آقای مورنو در صحبت هایی دراین باره گفت:« سران بارسلونا به من پیشنهاد کردند تا ۴ میلیون یورو به من بپردازند تا ما ساکت شویم و هیچ شکایتی نکنیم. آنها این پیشنهاد را از طریق آندره کوری که برای باشگاه بارسلونا کار می‌کند به ما ارائه کردند. بارسا به من چنین پیشنهادی داد و به من گفته شد که بدین ترتیب و با دریافت این پول همه چیز را تمام کنم.»

مورنو چندی پیش در گفت و گو با روزنامه آ.اس در این باره گفته بود:« شرکت دی.آی.اس شکایتی قضایی علیه بارسلونا، نیمار، سانتوس و واگنر ریبه یرو، مدیربرنامه های نیمار ترتیب داده است. ما این شکایت را در برزیل ارائه کردیم و حالا پرونده آن به دادگاه قضایی اسپانیا کشیده خواهد شد. حالا این پرونده به اسپانیا ارسال می شود.»

آقای مورنو در ادامه صحبت هایش با اشاره به استعفای ناگهانی ساندرو روسل از سمت ریاست بارسلونا گفت:« اگر هیچ مشکلی وجود نداشت و روسل ریگی به کفشش نداشت، پس چرا استعفا داد؟ این خیلی عجیب است. ما ۴۰% از حق انتقال نیمار را می خواهیم.حس می کنیم که نیمارو پدرش سر ما کلاه گذاشته اند. این خیلی حقه بازانه وناراحت کننده است. ما لطف و محبت زیادی به پدر نیمار داشتیم و به او و خانواده اش کمک های زیادی کردیم. پیشنهاد رئال مادرید برای جذب نیمار خیلی بیشتر از پیشنهاد بارسا بود. اما از ما برای حضور در هیچ یک از مذاکرات برسرنیمار با سران بارسا و یا رئال مادرید دعوت نشد. همه چیز را از ما مخفی کرده و پنهانی همه کارها را انجام دادند.»

این در حالی است که این روزها جنجال بر سر رقم انتقال نیمار به باشگاه کاتالان همچنان ادامه دارد. بعد از تصمیم یکی از شرکای باشگاه بارسا برای شکایت از ساندرو روسل درمورد ابهامات موجود بود که روسل از سمت خود استعفا داد ولی گویا این بحران حالا وارد فاز تازه ای شده است.

خبرهای مرتبط

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391