برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماتا: مورینیو اصرار کرد که به یونایتد بروم

چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۱ — باشگاه خبرنگاران

بازیکن باشگاه منچستر یونایتد گفت: مورینیو در انتقالم به یونایتد نقش تعیین کننده‌ای داشت.

خوان ماتا

خوان ماتا بازیکن منچستر یونایتد که در حدود یک ماه پیش با مبلغ ۳۷ میلیون پوند از استمفورد بریج به اولد ترافورد آمد نقش خوزه مورینیو را در انتقالش تأثیرگذار دانست.

وی در این خصوص گفت: ما صحبت کردیم و مورینیو گفت او فکر می‌کند که حضور در یونایتد برای من شانس بسیار خوبی است و من هم نظر اورا تأیید می کنم.

صحبت‌ما خیلی طولانی نشد، من بازی نمی کردم و اگر صادقانه بخواهم بگویم واقعاً از بازی کردن خوشحالم، این بیشترین خواسته و چیزی است که می‌خواهم و باعث می‌شود من بهتر از همیشه باشم.

من از اوقاتی که در چلسی گذرانده‌ام جام‌هایی که با این باشگاه کسب کرده‌ام بسیار خوشحالم واز مسئولان این باشگاه قدردانی می‌کنم.
ما ارتباطات بسیار خوبی داشتیم. همچنین ارتباطات فوق العاده‌ایی نیز با تعداد زیادی از هم تیمی‌هایم در چلسی داشتم.

مخصوصاً فرناندو تورس که دوست بسیار خوب من محسوب می‌شود و من خیلی ناراحت بودم که به او بگویم این باشگاه را ترک می کنم.

این برای من بسیار سخت است که بگویم می‌خواهم بروم، او فرد بسیار مهمی برای من محسوب می‌شود، اما دوستیمان را نگه می داریم چرا که خیلی از هم دور نیستیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391