برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو: نگردو تلاش کرد با نقش بازی کردن، ماتیچ را اخراج کند

شنبه، ۱۹ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۵۱ — گل

در دیدار دوشنبه شب دو تیم، مورینیو و نگردو برای لحظاتی در کنار زمین با هم درگیری لفظی پیدا کردند. مورینیو معتقد بود که مهاجم سیتی تعمدا تلاش کرد تا شرایط اخراج ماتیچ را فراهم کند.

ژوزه مورینیو

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، آلوارو نگردو، مهاجم منچسترسیتی را متهم کرد که در دیدار هفته گذشته دو تیم، تلاش کرد تا با نقش بازی کردن، موجب اخراج نمانیا ماتیچ شود.

در دیدار دوشنبه شب دو تیم، مورینیو و نگردو برای لحظاتی در کنار زمین با هم درگیری لفظی پیدا کردند. مورینیو معتقد بود که مهاجم سیتی تعمدا تلاش کرد تا شرایط اخراج ماتیچ را فراهم کند.

آقای خاص اعتقاد دارد باید برای بازیکنانی که نقش بازی می کنند، جریمه بیشتری در نظر گرفته شود.

او به خبرنگاران گفت:" من در مورد این موضوع به طور خاص صحبت نمی کنم. اما فکر می کنم باید بازیکنانی که شبیه سازی می کنند، همان طور تنبیه شوند که با بازیکنانی که توهین می کنند، برخورد می شود.

نمی دانم می دانید یا نه اما در دیدار مقابل سیتی، من با یکی از بازیکنان حریف بحث کردم.

من از اینکه او تلاش کرد ماتیچ اخراج شود، ناراحت بودم. او می دانست که ماتیچ یک کارت زرد دارد. ماتیچ در دقیقا مقابل من، تنها برای گرفتن توپ رفت و اصلا خطایی انجام نداد اما بازیکن آنها، بلافاصله صورتش را گرفت.

او می دانست ماتیچ کارت زرد دارد. مایک دین، داور چهارم و کمک داور همه آنجا بودند و تصمیم گرفتند کارت زردی به او ندهند. اما اگر حرکت ماتیچ کارت زرد نداشت، پس بازیکن حریف باید کارت می گرفت.

باید در مقابل کسانی که تلاش می کنند بازیکنان حریف اخراج شوند، کاری انجام داد."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391