برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وقتی ویلانووا اجازه نداد پیگرینی سرمربی بارسا شود

سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۰ — گل

اگر تیتو ویلانووا، سرمربی قبلی بارسا،تصمیمش برای جدایی از باشگاه کاتالانی را زودتر اعلام می کرد، سرنوشت پیگرینی و مارتینو هم تغییر می کرد

مانوئل پیگرینی

امشب در آغاز مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، در دیداری حساس و پرهیجان، منچسترسیتی، میزبان بارساست ومانوئل پیگرینی، سرمربی آبی ها، باید از جراردو مارتینوی آرژانتینی پذیرایی کند.

اما اگر تیتو ویلانووا، سرمربی قبلی بارسا،تصمیمش برای جدایی از باشگاه کاتالانی را زودتر اعلام می کرد، سرنوشت پیگرینی و مارتینو هم تغییر می کرد.

بعد از اینکه ویلانووا به دلیل بیماری، برای مدتی راهی نیویورک می شود تا دوران درمانش را در این شهر سپری کند، مدیران بارسا با پیگرینی که در آن زمان هدایت مالاگا را برعهده داشت، تماس می گیرند و مربی شیلیایی هم به آنها اعلام می‌کند در حال مذاکره با منچسترسیتی است.

در این بین ویلانووا از نیویورک برمی گردد و از تصمیمش برای ماندن در نوکمپ در فصل ۱۴-۲۰۱۳ خبر می دهد. این باعث می شود تا مدیران بارسا از ادامه مذاکرات با پیگرینی منصرف شود و این مربی باتجربه که یک فصل هدایت رئال را هم برعهده داشت، تصمیم به قبول پیشنهاد منچسترسیتی بگیرد.

اما اوضاع در نوکمپ آنطور که تیتو و مدیران بارسا می خواستند پیش نرفت و عود کردن دوباره بیماری تیتو، باعث شد تا او در نهایت مجبور به کناره گیری شود.

به این ترتیب، مدیران بارسا از بین دو گزینه ای که روی میز داشتند یعنی لوئیز انریکه و تاتا مارتینو، سرمربی آرژانتینی را انتخاب کردند.

اگر ویلانووا زودتر تصمیم می گرفت، شاید امشب پیگرینی برای اولین بار در این فصل پای به اتحاد می گذاشت و مارتینو هم بازی امشب را از خانه اش در آرژانتین تماشا می کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391