برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پلاتینی: آب‌ و هوای گرم برزیل بر عملکرد تیم‌ها تاثیر نخواهد گذاشت

شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۶ — باشگاه خبرنگاران

میشل پلاتینی ستاره‌ی سابق فرانسوی‌ها می‌گوید اگرتیم‌ها زودتر در برزیل اردو بزنند شرایط آب و هوایی بر عملکرد تیم‌ها تاثیر نخواهد گذاشت.

میشل  پلاتینی

به نقل از یورو اسپرت، میشل پلاتینی ستاره‌ی سابق تیم ملی فرانسه بین سالهای ۱۹۷۸ تا ۱۹۸۶ در سه جام جهانی حضور داشته است و در سال ۲۰۰۷ به عنوان رئیس یوفا انتخاب شد.

وی می‌گوید: "جام جهانی ۱۹۷۸ سخت‌ترین جام جهانی بود که در آن شرکت کرده بودم، بازی درآرژانتین که از لحاظ سیاسی با آنها در کشمکش بودیم برای ما اصلا آسان نبود.

از طرف نخبه‌ها و مردم فرانسه فشار زیادی بر روی ما بود زیرا آنها نمی‌خواستند ما در آنجا بازی کنیم واقعا جام جهانی پیچیده‌ای بود، در آن زمان من فقط ۲۰ سال داشتم و نمی‌دانستم چگونه به خبرنگاران پاسخ دهم.
پلاتینی در جام‌های جهانی ۱۹۸۲ اسپانیا و ۱۹۸۶ مکزیک کاپیتانی تیمش رابر عهده داشت، اما فرانسوی‌ها در هر دو جام‌جهانی بازی را در نیمه نهایی به تیم آلمان غرب واگذار کردند.

وی در این خصوص می‌گوید: " در مکزیک بازی ما ظهر انجام شد و دمای هوا ۳۰ درجه بالای صفر بود و باعث شد ما بازی را واگذار کنیم ولی از اینکه به این رقابت‌ها راه پیدا کرده بودیم وبازی می‌کردیم خیلی خوشحال بودیم.

پلاتینی می‌گوید فکر می‌کند دمای بالای برزیل بر روی این بازی‌ها اثر نخواهد گذاشت.اگر تیم‌ها از یک ماه قبل اردوهای تدارکاتیشان را در این کشور آغاز کنند و تمریناتشان را در آن شرایط انجام دهند، مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد فکر کنم تمام تیم‌ها بتوانند خودشان را از لحاظ فیزیکی با شرایط آب‌وهوایی که بر برزیل حاکم است وفق دهند و به خوبی آماده شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391